Vítáme Vás! Toto je výběrový eshop trávníkáře, specialisty Tomáš Šeny.
Kód: 680

Aerifikační set

299 999 Kč 319 998 Kč Sleva 6 %
Momentálně nedostupné

Akční cena na profesionální aerifikační sadu: aerifikátor Billy Goat a motorové rozmetadlo EcoLawn.

Kategorie: Aerifikace

Aerfikátor Billy Goat Pluger 18. Velká kola, dostatečná síla a robustnost konstrukce zajistí přesnou práci po mnoho let.

Motorové rozmetadlo písku a jemného materiálu EcoLawn 250S. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost, výkon a rovnoměrnost rozhozu jsou hlavní výhodou tohoto kanadského stroje. 

Sada je k dodání cca do 4. týdnů od objednání.

Billy Goat Plugr 18

Velkou výhodou aerifikátoru Billy Goat Plugr 18 je jeho vyšší schopnost prorazit hrot do hloubky. Na čtyři aktivní hroty poháněné přes klikovou hřídel vychází hmotnost stroje 109 kg. Dosažitelná hloubka vpichu je dostatečných 7 cm.

Plugr 18 má čtyři kola o velkém průměru, než srovnatelné aerifikátory, ta lépe rozkládají hmotnost stoje na větší plochu. Proto se stroj snadno ovládá i ve složitějším terénu. 

Pracovní záběr aerifikace je 46 cm, což je příznivé i pro malé plochy a domácí trávníky, kde je omezený prostor na manipulaci, jak na trávě, tak i na příjezdových chodníčcích.

Pro skladování a přepravu je neocenitelné, že řídítka jdou velice snadno sklopit a tím v autě či na přívěsu stroj nezabírá zbytečné místo

Tento aerifikátor je osazen motorem Briggs&Stratton Vanguard, což je motor využívaný výhradně pro profesionální stroje. 

aerifikace vyznam

Aerfikátor může pracovat s dutými hroty, které nabízíme ve třech různých průměrech - 9,5 mm, 16 mm a 44 mm. Pro běžnou zahradu je nejlepší varianta 16 mm. Aerifikace dutými hroty je vhodné dělat od května do konce září. Pro trvalý efekt je důležité vytvořené díry zasypat křemičitým pískem frakce 0-2mm.

Na jaře, od března do dubna, ale i kdykoliv během roku, je naopak vhodné dělat aerifikaci plnými hroty. Ty nabízíme ve dvou průměrech - 9,5 mm a 22 mm. V tomto případě doporučuji hroty 9,5 mm a trávník přejet několikrát v různých směrech. 

ECOLAWN 250S

Tento malý a skvěle manévrovatelný stroj dokáže na zakázce ušetřit až tři lidi nebo zkrátit čas potřebný na rozvezení a zapravení písku či kompostu na třetinu. 

To znamená, že díky EcoLawn můžete snížit okamžitě náklady na zaměstnance nebo zvýšit příjmy větším počtem realizovaných zakázek. A vše s výrazně menší fyzickou námahou.


Nabídka obsahuje:

- nové rozmetadlo EcoLawn 250, objem zásobníku 0,3 m3, šíře pracovního záběru 1,2 až 5,5m, síla aplikované vrstvy až 0,6 mm, výkonnost 6 m3/hod.

- dopravu stroje na dodací adresu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.