Kód: 820 | Značka: Redexim

Aerifikátor trávníku Easy-Core 104

119 999 Kč
Skladem

Profesionální motorový aerifikátor z USA. Hodinová výkonnost až 2000 m2. 

Možnosti doručení
Kategorie: Aerifikace
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 110 kg

Díky tomu, že jsem prodal aerifikace na malých zahradách za více než 1 milion korun, tak vím, jaký stroj je pro zahradníky a trávníkáře nejvýhodnější. Z těch, co jsou na trhu je to aerifikátor Billy Goat Plugr 18 / Easy Core 104. Je kompaktní a výkonný. Spolehlivý a snadno ovladatelný. Odvede práci, za kterou se nemusíte stydět.

Velkou výhodou aerifikátoru Billy Goat Plugr 18 / Easy-Core 104 je jeho vyšší schopnost prorazit hrot do hloubky. Na čtyři aktivní hroty poháněné přes klikovou hřídel vychází hmotnost stroje 109 kg. Dosažitelná hloubka vpichu je dostatečných 7 cm.

Aerifikátor má čtyři kola o velkém průměru, než srovnatelné aerifikátory, ta lépe rozkládají hmotnost stoje na větší plochu. Proto se stroj snadno ovládá i ve složitějším terénu. 

Pracovní záběr aerifikace je 46 cm, což je příznivé i pro malé plochy a domácí trávníky, kde je omezený prostor na manipulaci, jak na trávě, tak i na příjezdových chodníčcích.

Pro skladování a přepravu je neocenitelné, že řídítka jdou velice snadno sklopit a tím v autě či na přívěsu stroj nezabírá zbytečné místo

Tento aerifikátor je osazen motorem Briggs&Stratton Vanguard / Honda, což jsou motory využívany výhradně pro profesionální stroje. 

aerifikace vyznam

Aerfikátor může pracovat s dutými hroty, které nabízíme ve třech různých průměrech - 9,5 mm, 16 mm a 44 mm. Pro běžnou zahradu je nejlepší varianta 16 mm. Aerifikace dutými hroty je vhodné dělat od května do konce září. Pro trvalý efekt je důležité vytvořené díry zasypat křemičitým pískem frakce 0-2mm.

Na jaře, od března do dubna, ale i kdykoliv během roku, je naopak vhodné dělat aerifikaci plnými hroty. Ty nabízíme ve dvou průměrech - 9,5 mm a 22 mm. V tomto případě doporučuji hroty 9,5 mm a trávník přejet několikrát v různých směrech. 

"První aerifikátor jsem si pořídil do firmy v roce 2011 a byla to nejlepší investice. Již za rok se mi zaplatil. Moji zákazníci přijali aerifikaci jako velmi důležitou operaci a pravidelně každý rok jí objednávali." Tomáš Šena

 

Aerifikace:

- zásadně pomáhá vsakování vody do trávníku 

- přivádí vzduch a živiny ke kořenům

- snižuje půdní tlak

- během několika týdnů se kořenový systém zásadně zvětší

Nedělat aerifikaci trávníku je to samé, jako kdyby zemědělci pole nikdy neorali. 

Nabídka obsahuje:

- nový aerifikátor Redexim Easy-Core 104 s dutými hroty o průměru 16 mm, pracovní záběr 46 cm, výkonnost až 2000 m2/hod

- dopravu stroje na dodací adresu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: