Novinka Doprava zdarma
Kód: 820 | Značka: Redexim

Aerifikátor trávníku Easy-Core 104

119 999 Kč
Skladem (2 ks)

Profesionální motorový aerifikátor z USA. Hodinová výkonnost až 2000 m2. 

Možnosti doručení
Kategorie: Aerifikace
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 110 kg

Díky tomu, že jsem prodal aerifikace na malých zahradách za více než 1 milion korun, tak vím, jaký stroj je pro zahradníky a trávníkáře nejvýhodnější. Z těch, co jsou na trhu je to aerifikátor Billy Goat Plugr 18 / Easy Core 104. Je kompaktní a výkonný. Spolehlivý a snadno ovladatelný. Odvede práci, za kterou se nemusíte stydět.

Velkou výhodou aerifikátoru Billy Goat Plugr 18 / Easy-Core 104 je jeho vyšší schopnost prorazit hrot do hloubky. Na čtyři aktivní hroty poháněné přes klikovou hřídel vychází hmotnost stroje 109 kg. Dosažitelná hloubka vpichu je dostatečných 7 cm.

Aerifikátor má čtyři kola o velkém průměru, než srovnatelné aerifikátory, ta lépe rozkládají hmotnost stoje na větší plochu. Proto se stroj snadno ovládá i ve složitějším terénu. 

Pracovní záběr aerifikace je 46 cm, což je příznivé i pro malé plochy a domácí trávníky, kde je omezený prostor na manipulaci, jak na trávě, tak i na příjezdových chodníčcích.

Pro skladování a přepravu je neocenitelné, že řídítka jdou velice snadno sklopit a tím v autě či na přívěsu stroj nezabírá zbytečné místo

Tento aerifikátor je osazen motorem Briggs&Stratton Vanguard / Honda, což jsou motory využívany výhradně pro profesionální stroje. 

aerifikace vyznam

Aerfikátor může pracovat s dutými hroty, které nabízíme ve třech různých průměrech - 9,5 mm, 16 mm a 44 mm. Pro běžnou zahradu je nejlepší varianta 16 mm. Aerifikace dutými hroty je vhodné dělat od května do konce září. Pro trvalý efekt je důležité vytvořené díry zasypat křemičitým pískem frakce 0-2mm.

Na jaře, od března do dubna, ale i kdykoliv během roku, je naopak vhodné dělat aerifikaci plnými hroty. Ty nabízíme ve dvou průměrech - 9,5 mm a 22 mm. V tomto případě doporučuji hroty 9,5 mm a trávník přejet několikrát v různých směrech. 

"První aerifikátor jsem si pořídil do firmy v roce 2011 a byla to nejlepší investice. Již za rok se mi zaplatil. Moji zákazníci přijali aerifikaci jako velmi důležitou operaci a pravidelně každý rok jí objednávali." Tomáš Šena

 

Aerifikace:

- zásadně pomáhá vsakování vody do trávníku 

- přivádí vzduch a živiny ke kořenům

- snižuje půdní tlak

- během několika týdnů se kořenový systém zásadně zvětší

Nedělat aerifikaci trávníku je to samé, jako kdyby zemědělci pole nikdy neorali. 

Nabídka obsahuje:

- nový aerifikátor Redexim Easy-Core 104 s dutými hroty o průměru 16 mm, pracovní záběr 46 cm, výkonnost až 2000 m2/hod

- dopravu stroje na dodací adresu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení