Kód: 271 | Značka: ŠENA

Zámecký park - roční plán péče o trávník 2021

4 999 Kč 4 999 Kč / 1 ks
Skladem

Máte pocit, že trávník zámeckého parku má rezervy? Srovnejte si své činnosti s detailním profesionálním ročním plánem péče o anglický trávník, parkový a luční trávník a uvidíte.

Forma: Tabulkový přehled řazený po týdnech a operacích s vysvětlivkami. 

Kategorie: Kurzy, školení, konzultace
Hmotnost: 0.2 kg

Napište nám jak velký zámecký park máte a my vám dodáme detailní roční plán péče o všechny typy trávníků - reprezentativní, parkový, luční, členěný po týdnech. Pokud se budete držet tohoto plánu, tak do dvou let máte z jakéhokoliv trávníku chloubu vašeho zámku (se zárukou 98%). 

Tento plán je sestaven ve spolupráci s ŠENA Greenkeeping, Lukášem Kvasňou  odborníkem na výživu trávníků a Corem Elderkampem holandským odborníkem na výživu a dlouholetým greenkeeperem z Rotterdamu.

Roční plán zahrnuje, informace o tom, kdy kosit trávník, kdy dělat vertikutaci, kdy aerifikaci, kdy a čím hnojit, jak moc zavlažovat, čím dosívat... Přesné dávky pro váš trávník. Budete vědět přesně kolik hnojiva, osiva a vody budete potřebovat.

A navíc získáte i přehled přípravků a prostředků, které doporučuje se své praxe specialista na anglické trávníky Tomáš Šena. Všechny prostředky jsou cenově dostupné a jsou navrženy s ohledem, že budou použity na zahradách. Například, skoro všechna hnojiva a všechny postřiky jsou BIO, to znamená, že mají 100% organický původ a jsou zdraví neškodné.

Díky tomuto ročnímu plánu, získáte profesionální informace, vlastně tajemství greenkeeperů.

Děláme vše pro to, aby vás trávník bavil a měli jste nepřekonatelné výsledky.

UPOZORNĚNÍ: do poznámky v objednávce je potřeba upřesnit velikosti ploch. Pokud nevíte rozměry, budeme Vás kontaktovat a domluvíme zaměření. Trávníky je potřeba rozdělit do tří kategorií A, B, C.
A - reprezentativní trávník
B - parkový trávník
C- luční trávník 

Obsahem dodávky jsou:

  1. Akční regenerační plán pro okamžitou skokovou změnu
  2. Roční plány pravidelné péče na míru pro všechny trávníky - kalendář členěný po týdnech (termíny, frekvence, operace, produkty, množství - dávkování, orientační rozpočet materiálů)
  3. Varování - stručný popis nejčastějších chyb v péči o zámecký trávník
  4. Instrukce - návod, jak správně se starat o trávník 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.