Služba
Kód: 583 | Značka: ŠENA

Vertikutátor ELIET E 401 - pronájem 24h

999 Kč
Skladem
Termín realizace
Víkend
Vrácení neděle 18:00

Pronájem na 24 hodin. Vyzvednutí mezi 8-9 hod. Robustní a dobře manévrovatelný vertikutátor pro malé a středně velké trávníky. Jsou použity šetrné nože o tloušťce pouze 1,5 mm a rozteč mezi nimi pouhých 10 mm.

 

Kategorie: Půjčovna
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg

Verikutátor Eliet 401 Ecoliner

Stroj lze půjčit pouze v pracovní dny:

pondělí - pártek (vždy mezi 8:00 až 9:00 a vrácení je po 24 hodinách).

Při objednávce si vyberte týden, na který chcete stroj půjčit a do poznámky v objednávce uveďte preferovaný den, ten Vám následně potvrdíme.

Vratná kauce: 5000 Kč. 

Díky své pracovní šířce 40 cm je tento robustní a dobře manévrovatelný stroj ideální pro malé a středně velké zahrady. Ačkoliv je koncipován pro soukromé použití, převzaly stroje E 401 své vlastnosti od vertikutátorů ELIET z profesionální praxe. Vyznačují se extrémně dlouhou životností a nepřekonatelnými výsledky při vertikutaci. Stroje jsou velmi obratné vzhledem k s svým kompaktním rozměrům a dokáží dobře zpracovat i zákoutí malých trávníků.

Model Ecoliner využívá nože Double cut, kde je tloušťka materiálu nožů pouhých 1,5 mm a rozteč mezi nimi jen 10 mm. Výsledkem této sestavy je velmi precizní vertikutace a ocení především vysoce kvalitní okrasné trávníky, travní koberce a golfové plochy. U stroje E 401 Eco Liner je sběrný koš volitelnou výbavou.

Důležitost ostrých nožů
Rozhodující roli hraje břit čepele vertikutátoru. Většina čepelí ztratí svou řeznou část po několika hodinách, čímž ztrácí schopnost odstraňovat odumřelý materiál.
Výsledkem je, že uživatel brzy nastaví ostří tak, aby pronikalo hlouběji. To má však mnoho nevýhod. Tupé nože nejenže neřežou čistě, ale také vytahují velké množství zeminy a půdy, což má za následek zvýšení rychlosti opotřebení, ale rychlejší otupení nožů sekačky.


Permanentně ostré nožem pro perfektní trávník
Každý vertikutační stroj Eliet je standardně vybaven permanentně ostrými noži. Čepele jsou samoostřící, díky revolučnímu konceptu Eliet, si během celé své životnosti zachovají ostrý řez. Vzhledem k tomu, že tyto nože jsou vždy ostré, můžete je používat až do úplného opotřebení. Nože Eliet mají životnost 100 hodin práce.

 

Technické parametry E 401 Ecoliner
Motor - výkon B&S Series 550 4,0 k
Pracovní záběr vertikutace 40 cm
Provedení nožů - vertikutační hřídele Double cut / pevné nože
Počet nožů / tloušťka nožů 24 / 1,5 mm 
Sběrný koš 60 litrů (není součástí ceny)
Konstrukce vertikutátoru ocel tl. 2,5 mm
Hmotnost 40 kg
Rozměry stroje 960 x 550 x 940 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.