Použité zboží Rozbalené zboží
Kód: 1172/H50 | Značka: Segway

Robotická bezdrátová sekačka Segway Navimow - rozbalená

31 999 Kč
Vyprodáno
Varianta:
Segway instalace:

Jednou použitá robotická sekačka Segway Navimow H500.

Bez naváděcího kabelu s přesností na centimetry díky EFLS. Instalaci zvládnete sami a už zítra může sekat u Vás. Záruka až 4 roky.

Možnosti doručení
Kategorie: Stroje pro trávník
Záruka: 4 roky

Robotická sekačka nové generace Segway Navimow je chytrá sekačka, která pro svoji práci využívá virtuální ohraničení, díky systému EFLS a satelitní technologii GPS odpadá nutnost složitého pracného pokládání obvodových drátů. Ať se zahrada mění jak potřebujete, změnu plochy k sekání provedete snadno sami v aplikaci

Navimow seká ve čtyřech různých směrech, které pravidelně střídá. Navíc při každém dalším sekání mění směr otáčení nožů, tím pádem je tráva otáčena různými směry. Změna směru otáčení nožů prodlužuje interval výměny nožů, protože jsou oboustranné.  

Sekačka seká v přesných pruzích a pokud se musí dobít, tak následně pokračuje přesně tam kde skončila. Díky tomu jsou stébla trávy méně poškozována oproti jiným  robotickým sekačkám. 

Inteligentní algoritmus umí naplánovat co nejefektivnější trasu sečení a zároveň provádí průběžné změny, aby eliminoval opakovaná sečení. Výsledky vás doslova ohromí. Algoritmus je navíc adaptivní, umí se přizpůsobit změně podmínek a tím dále zlepšuje efektivitu sečení. Přesnost vzniká kombinací několika technologií GPS, akcelerometru, kompasu, gyroskopu, počítadla ujeté vzdálenosti a 4G. Systém EFLS (Exact Fusion Locating System) určuje Navimow svoji polohu na zahradě s přesností až 2 cm.

Nabízíme k Navimow instalaci a roční správu po celé České republice. 

Model H500E

Tento model je je určen pro trávníky do 500 m2.  Nutností je dobré pokrytí Wi-Fi signálem 2,4 GHz, protože model 500 je bez GSM modulu. Výška sečení je 30 až 60 mm v nastavení po 5 mm. Trávník o ploše 500 m2 poseká za cca 480 min (8 hodin). Sekačka je mimořádně tichá 54 dB (A). 

Záruka 3 roky. 

Pozor na výjimky  

Sekačky Navimow díky použitým technologiím nemusí dobře fungovat na každé zahradě, tam kde je hodně vysokých stromů, nebo jsou v okolí vysoké budovy. Proto máme jednoduchý test, kde dokážeme na dálku odhadnout, zda je pro Váš trávník Navimow vhodný. Proto nás prosím kontaktujte, pokud to chcete před nákupem s námi probrat.

Součást balení

Sekačka Navimow
Nabíjecí stanice s ukotvením do země
Anténa s držákem do země (délka kabelu 1,3 m)
Nastavení napájecího kabelu (10 m)
Náhradní nože - 2 sady


Doporučení

U modelů 800, 1500 po roce a u modelu 3000 po třech letech je možné dokoupit data na další dva roky přímo aplikací sekačky (cena 750Kč/rok). 
Žací oboustranné nože doporučujeme vyměňovat každé dva měsíce. 

Ke všem modelům lze přikoupit toto příslušenství:

Instalace a zprovoznění sekačky
Roční správa sekačky
Sada náhradních nožů

Prodlužovací kabel antény 10 m
Dočasné ohraničení

Prodlužovací sada antény s držákem
Ultrazvukový senzor 
Senzor VisionFence

 Článek o tom, proč je Navimow jiná liga...

 Segway_2024

Instalace krok za krokem

Instalace Navimow

Kvalita Navimow

Proč Navimow?

Technologické vychytávky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: