Doprava a platba

Objednávky expedujeme každý pracovní den, objednávky podané do 10 hodin expedujeme ještě týž den. Doručení v rámci ČR je zpravidla do 24 hodin, vyjma víkendů, kdy se nedoručuje.

V okamžiku, kdy balíčky předáme dopravci, přijde vám informační email, že zásilka byla expedovaná. 

Způsoby doručení

Možnosti plateb

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

 PPL, DPD (119 Kč)  Platební kartou online  shop@sena.cz  shop@sena.cz
 Dachser (119 Kč)  Apple Pay, Google Pay
 TopTrans (119 Kč)  Dobírkou (45 Kč)    
   Bankovním převodem     
 Zdarma u objednávek nad 5000 Kč s DPH v ČR  Hotově na pobočce    

 

Odolné balení těžkých balíků hnojiva, vylepšovače

Každý balíček balíme maximálně efektivně, abychom šetřili obalový materiál a Vám starosti s jeho likvidací. Proto používáme krabice vyrobené přesně na míru pro naše produkty, obzvláště hnojiva a osiva.  Velmi nám záleží, aby nedošlo při přepravě k poškození pytlů, proto máme extra pevné krabice na tyto těžší zásilky, které navíc páskujeme pevnými plastovými páskami, aby krabice šla snadno snadněji zvednout přepravci i Vám. Tím výrazně eliminujeme případy poškození, že krabice vypadne z ruky. 

Balení tekutých přípravků - postřiků

Tekuté přípravky - lahve s postřiky zavařujeme do velmi pevných plastových sáčků, které kapalinu zadrží v okamžiku, kdy by velmi nešetrnou manipulací či skladováním došlo k prasknutí lahve či uvolnění víčka. Tím bráníme, aby kapalina poškodila třeba další zboží v zásilce, v nejhorším případě vyteče do sáčku, kde zůstane a lze jí dál použít pro svůj účel. 

Minimalizujeme plastový obalový materiál

Zcela jsme odbourali plastové lepící pásky, používáme pouze papírové, výplň krabic eliminujeme přesnými obaly, ale pokud je potřeba, používáme pouze papírovou výplň. Z plastu používáme pouze pevné pásky pro zlepšení manipulace s papírovými krabicemi a plastové sáčky, pro zajištění obsahu u tekutých produktů. To vše pro zákazníky znamená, že obaly lze velmi snadno a čistě vytřídit pro následnou recyklaci. Není nám jedno kolik a jaký odpad generujeme. 

 

SENA shop  (8)