Novinky

Novinky v nabídce

Vážení přátelé,

s radostí Vám sděluji, že jsme rozšířili půjčovnu aerifikátorů Billy Goat o nové místo v Hradci Králové. Věřím, že se podaří takto zapojit další a další majitele aerifikátorů do jednotné sítě. 

Jsem rád, že jste v hojné míře využili našich služeb při aerifikaci trávníku, ať už se jedná právě o půjčení aerifikátoru, ale hlavně o aerifikaci formou služby, kdy jsme s našimi partnery obsloužili několik desítek zákazníků po celé republice. Určitě to je služba, v které budeme příští rok pokračovat a její kvalita se bude dále zlepšovat. 

Jak jste asi postřehli v záři jsme spustili nový eshop CVS - centrum vřetenových sekaček. To je web, kde by každý Váš nakup vřetenové sekačky měl začít. Recenze se postupně plní takže informační  hodnota se webu rychle roste. Během následujících dní spustíme sekci Bazar vřetenových sekaček a naplníme servisní služby. 

Jsme moc rádi, že jste s naší prací spokojeni. 

Hezký víkend

Tomáš Šena  

 

Aktuální změna pravidel pro dárek a ceny dopravy

Vážení a milí,

více a více oceňujete, že můžete téměř vše potřebné k Vašemu trávnikaření pořídit na jednom místě, často přímo u zdroje. Moc si toho vážím a jsem rád, že naše spolupráce kvete.

Protože je ještě několik produktů, které Vám často doporučuji a prozatím nebyly v nabídce, rád bych se k této dokonalosti ještě více přiblížil. To však znamená, že musím upravit trošku změnu pravidel pro dárky a dopravu. 

Výsledkem by mělo být to, že budete moci koupit u nás i produkty na nízké cenové úrovni pohodlně v jednom eshopu spolu s našimi klíčovými produkty a současně se i nám tento obchod bude vyplácet. Ten, kdo koupí více produktů na jednou bude mít i nadále dopravu zdarma, akorát jsme hranici pro tento dárek posunuli pro objednávky od 1500 Kč. Vzhledem k běžné výši objednávek to ovlivní pár procent zákazníků.

Některé nové produkty s běžnou cenou pod 500 Kč budou mít nově započítanou dopravu v ceně. To může vést k tomu, že produkt bude dražší v porovnání s jinými eshopy. Je samozřejmě na Vás, zda ho koupíte či ne, ale i přes náš nízkonákladový režijní režim a při zachování vysoké kvality balení a spolehlivosti doručování, nejsme schopní cenu nyní dostat níže. 


Dárky

Mimořádný časopis Forbes i nadále zůstává příjemnou odměnou pro Vaše chvíle klidu. Ale i zde jsme museli posunout hranici pro získání tohoto dárku a to na objednávky od 999 Kč.


Věrnostní slevy

Věrnostní slevy se nijak zásadně nezměnily. Registrovaný zákazník, který na svém účtu u nás dosáhne obrat 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% téměř na vše. Pokud však dosáhne, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí mu automaticky sleva 5%. A když obratem překročí 60 000 Kč, mám pro něj věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro velkoobchodní podmínky. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena

Vylepšujeme nabídku

Vážení trávníkáři,

pokud Šena shop sledujete pravidelně, sami vidíte, že novinky přicházejí v podstatě kontinuálně. Některé jsou vidět více, jiné méně. 

Mezi ty viditelné patří nov produkty jako třeba motorová rozmetadla písku EcoLawn, aerifikátor Billy Goat, hnojivo All Season, ruční postřikovače Solo...

K těm méně viditelným novinkám patří stále lepší a lepší balení produktů, různé velikosti balení např. u Biovinu od 300 g až po 750 kg, ale i nové etikety pro tekuté produkty.

Pomalu se stává zvykem, že každý měsíc pro Vás máme nový akční balíček, o kterém Vás informujeme newsletterem. 

Mnoho z Vás využilo Trávníkářský kalendář, což věřím, usnadní péči o trávník a získáte potřebnou rutinu.

Sledujte nás a přihlašte se k odběru newsletteru, ať Vám nic neunikne.

Začíná JARO a trávníkářská sezóna. 

Komu se nelení, tomu se zelení.

Hezký den

Tomáš Šena

Aktuální dárky a slevy

Vážení a milí,

jsem moc rád, že u mě nakupujete. Děkuji Vám moc.


Dárky

Asi jste už postřehli, že za Vaší přízeň dostáváte je každé objednávce od hodnoty 100 Kč časopis plný zajímavého obsahu Forbes.

Tím však odměny za Vaše nákupy nekončí. Většina z Vás patří mezi věrné zákazníky, kteří od mě kupují hnojiva na trávník a další přípravky mnoho let. Proto se můžete za své nákupy s registrací těšit na věrnostní slevy po dosažení určitého obratu.   


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% na vše. Pokud však dosáhnete, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí Vám automaticky sleva 5%. A když obratem překročíte 60 000 Kč, mám pro Vás věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro pro velkoobchodní podmínky. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena

 

TOP 100

Milí trávníkáři,

mám důvod k oslavě. Dnes jsem od Vás dostal pololetní vysvědčení za svou práci. Ano, ŠENA SHOP funguje již půl roku.

A moc si vážím toho, že si najdete pár minut na to ohodnotit Vaší spokojenost s mými službami a produkty. Takže podívejte se sami, co jste mi dali za známky...

100x 5 hvězdiček
2x 4 hvězdičky
0x 3 hvězdičky
0x 2 hvězdičky
0x 1 hvězdičku

Myslím, že to je hodnocení, které nemá obdoby, minimálně v mém oboru. Děkuji moc!

Aktuální hodnocení můžete sledovat zde

Tomáš Šena
Váš trávníkář

hodnoceni eshopu 11_2019

Poděkování za dárky

Milí trávníkáři,

děkuji moc za štědré dary, které jste mi poslali k narozeninám. Každopádně to byly jedny z nejhezčích narozenin i díky Vám.

Tak nějak mám pocit, že vybílené pondělí je lepší než černý pátek. 

Hezký zbytek podzimu.

Váš trávníkář Tomáš Šena 

Hodnocení eshopu a služeb ŠENA

Vážení trávníkáři,

Vaše hodnocení mých produktů a služeb je pro mě důležité. Rád Vám chci takto poděkovat, že si najdete chvilku zaslat mi své hodnocení, i přesto, že jste spokojení. Myslím, že můj férový přístup se Vám líbí. Podařilo se mi nastavit sortiment, služby a platby tak, abyste byli spokojení a dobře se Vám nakupovalo. 

Budu mít do konce roku 100 hodnocení? Zatím je skóre 85x ***** a 2x ****. 

Sám stále vidím ještě prostor pro další zlepšování. Mám připraveno několik dalších produktů, malých i velkých, o které rozšířím postupně svou nabídku. Tak se těšte.

Tomáš Šena 

hodnoceni eshopu 

 

Dárky a slevy

Dárek zdarma

Úplně každá objednávka od nás dostává skvělý dárek v podobě inspiračního magazínu FORBES. Protože razíme heslo: Práce na sobotu, čtení na neděli.

Právo na změnu dárku vyhrazeno.


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% na vše.

Pokud však dosáhnete, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí Vám automaticky sleva 5%.

A když obratem překročíte 60 000 Kč, mám pro Vás věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a zboží máte určeno k dalšímu prodeji, nebo chcete brát ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro pro velkoobchodní podmínky. 

Potěšení Vám sloužit je na mé straně.
Tomáš Šena 

Platba kartou už běží

Přátelé, 

tak konečně jsem se dopracoval k přijímání platebních karet a k mnoha dalším platebním metodám.

Věřím, že tady už si vybere každý to nejpohodlnější.

  • Online platba kartou - VISA, Master Card
  • Online bankovní převod - Česká spořitelna, FIO banka, Raiffeisenbank, Komerční banka, M banka
  • GoPay paněženka
  • Bitcoin
  • Google Pay
  • SMS platba
  • Mplatba - T-mobile
  • Dobírka
  • Bankovní převod

Věřím, že je to posun k lepšímu a rychlejšímu nakupování.

Váš trávníkář

Tomáš Šena

 

Novinky na srpen

Vážení přátelé,

těší mě Váš velký zájem, který jste v červenci mému obchodu věnovali. Díky tomu mohu rozšířit nabídku produktů, které považuji pro Vás za užitečné. Těch novinek je hned několik, ale nejžhavější je produkt Armorex FIX, na ten se určitě podívejte. Vzhledem k tomu, že nabídka drobného vybavení se dostatečně rozrostla, vytvořil jsem novou kategorii "Nářadí pro trávníky", kde najdete vše pohromadě. 

 

A teď přehled všech novinek:

 

Vidíte, že toho není málo. Všechno jsou to vyzkoušené produkty, které podle mě uspokojí i ty nejnáročnější trávníkáře. 

Kromě produktů jsme zlepšili i expediční balení, vše nyní expedujeme v kompaktních krabicích přepáskované plastovými páskami. Díky tomu se obsah lépe chrání proti poškození při dopravě, lépe se Vám manipuluje a produkty můžete úsporně skladovat ve sloupci na sobě.  

Kdo již v červenci objednal tekuté přípravky, viděl, že používáme praktické lahve s integrovanou odměrkou. Díky tomu, odpadá neustále řešení, jak odměřit přesné množství tekutého přípravku, nyní je to snadné.

 

Vám všem přeji krásný a zelený srpen.

Váš trávníkář 

Tomáš Šena

Nahoru
22 položek celkem