DÁREK: Inspirace Baťa - kniha k nákupu nad 6999 s DPH

Novinky

Dárky a slevy 2022

Vážení a milí,

vážíme si Vaší věrnosti, Vašich recenzí, Vašich referencí mezi svými známými. Moc nám tím pomáháte, i díky tomu se nám daří výrazně růst.

Proto jsme se rozhodli, i přes všeobecné zdražování a všelijaké komplikace s dodávkami zboží od výrobců, ocenit Vaší loajalitu a navýšit věrností slevy. Dokonce přidat i další úrovně, aby i ti co jsou s námi už od začátku a utratili u nás dost peněz měli větší slevu než ostatní. Podívejte se na přehled níže.


Dárky

Asi jste už postřehli, že za Vaší přízeň dostáváte k objednávce od hodnoty 999 Kč časopis plný zajímavého obsahu Forbes

Tím však odměny za Vaše nákupy nekončí. Většina z Vás patří mezi věrné zákazníky, kteří od nás kupují hnojiva na trávník a další přípravky mnoho let. Proto se můžete za své nákupy s registrací těšit na věrnostní slevy po dosažení určitého obratu.   


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem:

10 000 Kč, bude už mít nově slevu 4%,

30 000 Kč, naskočí automaticky sleva 8%, 

60 000 Kč, získá věrnostní slevu 10%,

100 000 Kč,  posune se na slevu 12%,

a po dosažení obratu 150 000 Kč, získá zákazník slevu 15%.

Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost.

Jak zjistíte svou slevu, po registraci v eshopu uvidíte své ceny po slevě přímo v nabídce eshopu. Různé komodity zboží mají nastavenou různou hladinu maximální slevy, někdy to je už 5%, proto se se výše uvedené slevy nemusí vztahovat na každou položku.


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, podívejte se na tento odkaz Velkoobchod

Váš trávníkář

Tomáš Šena

Sumář za rok 2021

Naši milí zákazníci,

rok 2021 byl díky Vám pro náš ŠENA shop velmi úspěšný. Moc Vám děkujeme.

ŠENA shop přijal v roce 2021 celkem 4708 objednávek, což je o 52% více než v roce 2020 kdy to bylo 3097 objednávek. Hrubá hodnota objednávek vč. DPH byla vloni 16 431 142,81 Kč, což je o 60% více oproti 2020, kdy to bylo 10 252 935,67 Kč.

Konec roku jsme zvládli ve složení Věrka Krejčová, Petr Kovář a Tomáš Šena.

Od ledna 2022 se k nám po letech opět vrací do týmu Andrea Koderová (Blagoevová), která po devíti letech trávníkaření, pověsila sekačku na hřebík a své bohaté zkušenosti nabídne našim zákazníkům. Za devět let se z ní stala sebevědomá trávníkářka, jejíž znalosti a zkušenosti překoná málokdo.

A letos chystáme ještě jednu posilu, která se od podzimu s námi pomalu sžívá a to je Kristýna Ježková, která má na starosti ekonomickofinanční agendu. 

Více detailů o naší práci najdete na blogu www.senatomas.com

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme Vám vše nejlepší.

Váš obyčejný trávníkář

Tomáš Šena

Otevíráme pobočku v Ostravě

Milí přátelé,

s radostí Vám oznamujeme, že ve čtvrtek 9.10.2021 v 10 hodin otevíráme pobočku ŠENA shopu v Ostravě

Adresa pobočky je Ahepjukova 2788/2, Ostrava Fifejdy. Pobočka je umístěna v přízemi modrého věžáku. Příjezd k prodejně není ulicí Ahepjukovou, ale je potřeba odbočit o jednu ulicí dříve a to hned za čerpací stanicí Shell. Parkoviště je hned u pobočky. 

Pobočka má za cíl zlepšit dostupnost služeb a produktů ŠENA shopu ve východní části České republiky. Ostravská pobočka je pilotním projektem poboček v krajských městech. Pokud najdeme společně efektivní režim provozu této pobočky, bude to pro nás odrazový můstek podobné pobočky otevírat v celém Česku.

Nabídka produktů bude na podzim omezena na sortiment ŠENA shopu a půjčovnu aerifikátoru. V průběhu zimy využijeme pobočku pro sběr vřetenových sekaček na posezónní servis a od jara 2022 sortiment rozšíříme o nabídku Centra Vřetenových Sekaček (CVS).

Testovací režim provozu během podzimu bude omezen na čtvrtek a pátek od 8:00 do 16:00. Tento režim bude do 15. října 2021. Přes zimu bude režim individuální dle potřeb zákazníků. 

Těšíme se na Vás v Ostravě. 

Expresní logistika

Vážení zákazníci, 

jsem moc rád, že se nám daří zrychlovat vyřízení Vašich objednávek. U některých objednávek se nám daří doručení za méně než 24 hodin od objednání.

Za poslední rok se nám podařilo několik významných posunů. Vloni jsme expedovali nejčastěji pouze dvakrát týdně, vzhledem k objemu objednávek a snaze držet provozní náklady na nízké míře, byl to rozumný kompromis. Letos již expedujeme každý pracovní den, plus jsme rozšířili čas pro osobní odběry taktéž na každý pracovní den. 

Abychom vylepšili spolehlivost doručování, udělali jsme odvážný krok a změnili jsme dopravce DPD za v posledních letech podceňované PPL. Čas ukázal, že to bylo skvělé rozhodnutí, jednak máme 100% odvoz všech připravených zásilek a nedochází přesouvání vyzvednutí zásilek na další dny z důvodů nedostatečné kapacity aut. 

Druhý pozitivní efekt nastal v lepší úspěšnosti doručení právě hned druhý den po vyzvednutí. Úplně odpadly excesy, kdy zásilka leží několik dlouhých dnů na doručovacím depu a nikdo nemá snahu jí doručit, a jednak je lepší doručení právě hned druhý den.

Celkově se tyto faktory denní expedice od nás s lepším doručováním promítly do rychlého a spolehlivého doručování Vašich objednávek k Vám. Máme z toho radost, a mohu říct, že jsme téměř posedlí tím, aby jste měli zboží již pár hodin po objednání.

Věřím, že i nadále budeme nacházet nové nápady a odvahu zlepšovat naše služby.

Váš obyčejný trávníkář
Tomáš Šena     

Nabídka práce Ostrava Vítkovice

Vážení trávníkáři,

na naší nově připravovanou pobočku ŠENA shopu hledáme nové kolegy na pozici: PRODEJCE v kamenné prodejně.

 

Náplň práce:

 • práce se zbožím včetně přípravy a vybalování zboží
 • příjem plateb kartou, vystavování dokladů
 • poskytování základních rad k produktům a jejích použití
 • výdej zboží zákazníkům (především hnojiva, substráty, nářadí, sekačky...)
 • spolutvorba příjemného prostředí pro zákazníky na prodejně
 • udržování pořádku v prodejně (vč. čistoty vystaveného zboží).

Potřebné předpoklady:

 • samostatnost
 • šikovnost a zručnost
 • příjemné vystupování
 • fyzická zdatnost
 • aktivita, pozitivní přístup, ochota
 • řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Nabízíme:

 • pestrou a zajímavou práci, ve které uplatníš své dosavadní dovednosti
 • mzdové ohodnocení 180,- Kč/hodina + podíl z přímého prodeje
 • práci v malém týmu, který je připraven udělat maximum pro společný úspěch
 • dobrou přípravu po nástupu (vše potřebné tě dokážeme naučit)
 • práci ti dobře připravíme/zorganizujeme
 • odpovídající pracovní a ochranné pomůcky
 • možnost změny na hlavní pracovní poměr
 • možnost vedení celé pobočky.

Ostatní informace:

 • termín nástupu cca 15. května 2021 nebo dle dohody
 • pracovní rozsah 1 až 2 dny v týdnů od 14 hodin do 18 hodin.

 

S přátelským pozdravem
Tomáš Šena

tom@sena.cz

T: 608 37 36 37

www.sena.cz

Novinky v nabídce

Vážení přátelé,

s radostí Vám sděluji, že jsme rozšířili půjčovnu aerifikátorů Billy Goat o nové místo v Hradci Králové. Věřím, že se podaří takto zapojit další a další majitele aerifikátorů do jednotné sítě. 

Jsem rád, že jste v hojné míře využili našich služeb při aerifikaci trávníku, ať už se jedná právě o půjčení aerifikátoru, ale hlavně o aerifikaci formou služby, kdy jsme s našimi partnery obsloužili několik desítek zákazníků po celé republice. Určitě to je služba, v které budeme příští rok pokračovat a její kvalita se bude dále zlepšovat. 

Jak jste asi postřehli v záři jsme spustili nový eshop CVS - centrum vřetenových sekaček. To je web, kde by každý Váš nakup vřetenové sekačky měl začít. Recenze se postupně plní takže informační  hodnota se webu rychle roste. Během následujících dní spustíme sekci Bazar vřetenových sekaček a naplníme servisní služby. 

Jsme moc rádi, že jste s naší prací spokojeni. 

Hezký víkend

Tomáš Šena  

 

Aktuální změna pravidel pro dárek a ceny dopravy

Vážení a milí,

více a více oceňujete, že můžete téměř vše potřebné k Vašemu trávnikaření pořídit na jednom místě, často přímo u zdroje. Moc si toho vážím a jsem rád, že naše spolupráce kvete.

Protože je ještě několik produktů, které Vám často doporučuji a prozatím nebyly v nabídce, rád bych se k této dokonalosti ještě více přiblížil. To však znamená, že musím upravit trošku změnu pravidel pro dárky a dopravu. 

Výsledkem by mělo být to, že budete moci koupit u nás i produkty na nízké cenové úrovni pohodlně v jednom eshopu spolu s našimi klíčovými produkty a současně se i nám tento obchod bude vyplácet. Ten, kdo koupí více produktů na jednou bude mít i nadále dopravu zdarma, akorát jsme hranici pro tento dárek posunuli pro objednávky od 1500 Kč. Vzhledem k běžné výši objednávek to ovlivní pár procent zákazníků.

Některé nové produkty s běžnou cenou pod 500 Kč budou mít nově započítanou dopravu v ceně. To může vést k tomu, že produkt bude dražší v porovnání s jinými eshopy. Je samozřejmě na Vás, zda ho koupíte či ne, ale i přes náš nízkonákladový režijní režim a při zachování vysoké kvality balení a spolehlivosti doručování, nejsme schopní cenu nyní dostat níže. 


Dárky

Mimořádný časopis Forbes i nadále zůstává příjemnou odměnou pro Vaše chvíle klidu. Ale i zde jsme museli posunout hranici pro získání tohoto dárku a to na objednávky od 999 Kč.


Věrnostní slevy

Věrnostní slevy se nijak zásadně nezměnily. Registrovaný zákazník, který na svém účtu u nás dosáhne obrat 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% téměř na vše. Pokud však dosáhne, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí mu automaticky sleva 5%. A když obratem překročí 60 000 Kč, mám pro něj věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro velkoobchodní podmínky. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena

Vylepšujeme nabídku

Vážení trávníkáři,

pokud Šena shop sledujete pravidelně, sami vidíte, že novinky přicházejí v podstatě kontinuálně. Některé jsou vidět více, jiné méně. 

Mezi ty viditelné patří nov produkty jako třeba motorová rozmetadla písku EcoLawn, aerifikátor Billy Goat, hnojivo All Season, ruční postřikovače Solo...

K těm méně viditelným novinkám patří stále lepší a lepší balení produktů, různé velikosti balení např. u Biovinu od 300 g až po 750 kg, ale i nové etikety pro tekuté produkty.

Pomalu se stává zvykem, že každý měsíc pro Vás máme nový akční balíček, o kterém Vás informujeme newsletterem. 

Mnoho z Vás využilo Trávníkářský kalendář, což věřím, usnadní péči o trávník a získáte potřebnou rutinu.

Sledujte nás a přihlašte se k odběru newsletteru, ať Vám nic neunikne.

Začíná JARO a trávníkářská sezóna. 

Komu se nelení, tomu se zelení.

Hezký den

Tomáš Šena

Aktuální dárky a slevy

Vážení a milí,

jsem moc rád, že u mě nakupujete. Děkuji Vám moc.


Dárky

Asi jste už postřehli, že za Vaší přízeň dostáváte je každé objednávce od hodnoty 100 Kč časopis plný zajímavého obsahu Forbes.

Tím však odměny za Vaše nákupy nekončí. Většina z Vás patří mezi věrné zákazníky, kteří od mě kupují hnojiva na trávník a další přípravky mnoho let. Proto se můžete za své nákupy s registrací těšit na věrnostní slevy po dosažení určitého obratu.   


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% na vše. Pokud však dosáhnete, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí Vám automaticky sleva 5%. A když obratem překročíte 60 000 Kč, mám pro Vás věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro pro velkoobchodní podmínky. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena

 

TOP 100

Milí trávníkáři,

mám důvod k oslavě. Dnes jsem od Vás dostal pololetní vysvědčení za svou práci. Ano, ŠENA SHOP funguje již půl roku.

A moc si vážím toho, že si najdete pár minut na to ohodnotit Vaší spokojenost s mými službami a produkty. Takže podívejte se sami, co jste mi dali za známky...

100x 5 hvězdiček
2x 4 hvězdičky
0x 3 hvězdičky
0x 2 hvězdičky
0x 1 hvězdičku

Myslím, že to je hodnocení, které nemá obdoby, minimálně v mém oboru. Děkuji moc!

Aktuální hodnocení můžete sledovat zde

Tomáš Šena
Váš trávníkář

hodnoceni eshopu 11_2019

Nahoru
27 položek celkem