Novinky, Strana 2

Poděkování za dárky

Milí trávníkáři,

děkuji moc za štědré dary, které jste mi poslali k narozeninám. Každopádně to byly jedny z nejhezčích narozenin i díky Vám.

Tak nějak mám pocit, že vybílené pondělí je lepší než černý pátek. 

Hezký zbytek podzimu.

Váš trávníkář Tomáš Šena 

Hodnocení eshopu a služeb ŠENA

Vážení trávníkáři,

Vaše hodnocení mých produktů a služeb je pro mě důležité. Rád Vám chci takto poděkovat, že si najdete chvilku zaslat mi své hodnocení, i přesto, že jste spokojení. Myslím, že můj férový přístup se Vám líbí. Podařilo se mi nastavit sortiment, služby a platby tak, abyste byli spokojení a dobře se Vám nakupovalo. 

Budu mít do konce roku 100 hodnocení? Zatím je skóre 85x ***** a 2x ****. 

Sám stále vidím ještě prostor pro další zlepšování. Mám připraveno několik dalších produktů, malých i velkých, o které rozšířím postupně svou nabídku. Tak se těšte.

Tomáš Šena 

hodnoceni eshopu 

 

Dárky a slevy

Dárek zdarma

Úplně každá objednávka od nás dostává skvělý dárek v podobě inspiračního magazínu FORBES. Protože razíme heslo: Práce na sobotu, čtení na neděli.

Právo na změnu dárku vyhrazeno.


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% na vše.

Pokud však dosáhnete, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí Vám automaticky sleva 5%.

A když obratem překročíte 60 000 Kč, mám pro Vás věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a zboží máte určeno k dalšímu prodeji, nebo chcete brát ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro pro velkoobchodní podmínky. 

Potěšení Vám sloužit je na mé straně.
Tomáš Šena 

Platba kartou už běží

Přátelé, 

tak konečně jsem se dopracoval k přijímání platebních karet a k mnoha dalším platebním metodám.

Věřím, že tady už si vybere každý to nejpohodlnější.

  • Online platba kartou - VISA, Master Card
  • Online bankovní převod - Česká spořitelna, FIO banka, Raiffeisenbank, Komerční banka, M banka
  • GoPay paněženka
  • Bitcoin
  • Google Pay
  • SMS platba
  • Mplatba - T-mobile
  • Dobírka
  • Bankovní převod

Věřím, že je to posun k lepšímu a rychlejšímu nakupování.

Váš trávníkář

Tomáš Šena

 

Novinky na srpen

Vážení přátelé,

těší mě Váš velký zájem, který jste v červenci mému obchodu věnovali. Díky tomu mohu rozšířit nabídku produktů, které považuji pro Vás za užitečné. Těch novinek je hned několik, ale nejžhavější je produkt Armorex FIX, na ten se určitě podívejte. Vzhledem k tomu, že nabídka drobného vybavení se dostatečně rozrostla, vytvořil jsem novou kategorii "Nářadí pro trávníky", kde najdete vše pohromadě. 

 

A teď přehled všech novinek:

 

Vidíte, že toho není málo. Všechno jsou to vyzkoušené produkty, které podle mě uspokojí i ty nejnáročnější trávníkáře. 

Kromě produktů jsme zlepšili i expediční balení, vše nyní expedujeme v kompaktních krabicích přepáskované plastovými páskami. Díky tomu se obsah lépe chrání proti poškození při dopravě, lépe se Vám manipuluje a produkty můžete úsporně skladovat ve sloupci na sobě.  

Kdo již v červenci objednal tekuté přípravky, viděl, že používáme praktické lahve s integrovanou odměrkou. Díky tomu, odpadá neustále řešení, jak odměřit přesné množství tekutého přípravku, nyní je to snadné.

 

Vám všem přeji krásný a zelený srpen.

Váš trávníkář 

Tomáš Šena

Platbní brána

Přátelé,

aktuálně probíhá nasazování platební brány Comgate, která umožňuje platbu pomocí bankovních tlačítek, ale brzy i klasickou platbu kartou online. 

Bohužel na straně dodavatele jsou jisté technické komplikace a bankovní tlačítka některých bank nefungují dobře (ČSOB, KB, RB) Za komplikace se omlouvám.

Tomáš Šena 

Aktuální dárky a věrnostní slevy

Vážení a milí,

jsem moc rád, že u mě nakupujete a první měsíc provozu ŠENA shopu považuji za velmi úspěšný. Děkuji Vám moc.


Dárky

Asi jste už postřehli, že za Vaší přízeň dostáváte je každé objednávce do hodnoty 5 000 Kč časopis plný zajímavého obsahu Forbes. K objednávce do 9 000 Kč Vám s radostí věnuji polotričko s logem ŠENA.

Ti, kteří udělají nákup do 13 000 Kč dostanou přímo k objednávce perfektní termotriko ŠENA s dlouhým rukávem. Objednávky do 15 000 získají jako dárek fleesovou bundu ŠENA s kapucí. Při nákupu do 30 000 získáte lahev ochranného postřiku FE 8%. A nákupy nad 30 000 budou obdařeny 25 kg hnojiva Sport&Golf.

Tím však odměny za Vaše nákupy nekončí. Většina z Vás patří mezi věrné zákazníky, kteří od mě kupují hnojiva na trávník a další přípravky mnoho let. Proto se můžete za své nákupy s registrací těšit na věrnostní slevy po dosažení určitého obratu.   


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% na vše. Pokud však dosáhnete, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí Vám automaticky sleva 5%. A když obratem překročíte 60 000 Kč, mám pro Vás věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro pro velkoobchodní podmínky. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena

 

Čtvrtý vítěz konzultace zdarma

Vážení zákaznicí,

včera jsme vylosovali čtvrtého a zatím posledního výherce konzultace zdarma. Vítězem je Jan P. z Bohuslavic u Opavy. Losovali jsme z došlých objednávek za minulý týden. Pan Jan se o výhře dozvěděl po telefonu a měl neskrývanou radost. 

Musím říct, že všichni čtyři vítězové jsou lidé, s kterými už delší dobu spolupracuji. Mám radost a chci velmi poděkovat, že jste mi zůstali věrní a objednali jste hned v prvním měsíci po spuštění ŠENA shopu. Všichni vítězové jsou mimo Prahu i mimo Středočeský kraj. Což se naprosto vymyká statickému profilu našich zákazníků. Podle toho měli být dva z Prahy a okolí. Ve finále první vítěz je z jižní Moravy, druhý od Plzně, třetí z Hradce Králové a čtvrtý od Opavy... Takže pro mě to jsou pěkné výlety.

Budu rád, když mi dáte své podněty, co by byl pro Vás pěkný bonus za nákupy.

Váš trávníkář

Tomáš Šena

    

Aktuality

Přátelé,

postupně Vám chodí výzvy k hodnocení produktů a ŠENA shopu. Předem děkuji, že se o svou zkušenost podělíte s ostatními. Samozřejmě, dobré hodnocení mi pomůže získávat nové zákazníky, tak i za to Vám děkuji.

Hodnocení produktů se zobrazuje u jednotlivých produktů na záložce "Hodnocení". 

Celkové hodnocení eshopu pak najdete v patičce na "Hodnocení obchodu".

Těším se na další výzvy!

Váš trávníkář

Tomáš Šena

Třetí vítěz konzultace zdarma

Přátelé, další losování konzultace zdarma je za námi. Včera v pozdních hodinách jsme vylosovali ze všech došlých objednávek z minulého týdne vítěze. Stal se jím pan Jan M. ze Starého Plzence. Ještě večer vítěz reagoval: "...to je famózní zpráva, mockrát děkuji, zájem určitě mám." 

 

Vážení moji milí, tento týden je poslední, kdy budou objednávky slosovány o konzultaci zdarma, tak se nerozmýšlejte a něco si objednejte. :-)

 Váš trávníkář 

Tomáš Šena

Nahoru
27 položek celkem