Novinky, Strana 3

Druhý vítěz konzultace zdarma

Dnes byl vylosován druhý vítěz konzultace na vašem trávníku zdarma. Tentokrát vyhrál Jakub K. z Hradce Králové.

Takže těším se do Hradce Králové. Uvidíme, s čím budu pomáhat.

Jinak minulý týden jsem přidal mnoho nových produktů a jednu službu. Prozkoumejte aktuální nabídku, ať jste v obraze. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena

 

První vítěz konzultace zdarma

Prvním vylosovaným za objednávky z týdne od 3. do 9 června se stal pan Radek M. od Brna. 

Na přání vítěze proběhne konzultace až na konci června. 

Další losování proběhne opět v pondělí, takže stále máte šance se zúčastnit. 

Do sortimentu jsem zařadil několik nových zajímavých produktů - aku postřikovač, sečku, ruční rozmetadlo a dva nové postřiky.

Tomáš Šena 

Trávníkářská konzultace zdarma

Chceme Vám dělat radost a moc si vážíme Vaší věrnosti, proto zcela mimořádně zařazujeme mezi naše bonusy slosování o konzultaci na Vašem trávníku zcela zdarma. Slosování bude probíhat každý týden v pondělí od 10. června do 1. července.

Šanci vyhrát mají všechny objednávky za předchozí týden před datem slosování s registrovaným odběratelem v našem eshopu. Vítězové budou kontaktováni a o slosování budeme informovat v sekci Novinky eshopu a na blogu MilujuSvujTrávnik.cz.  

Proto neváhejte a objednávejte než se to rozkřikne.

Přijímání platebních karet

 

Dárky pro prvních 100

Přátelé, prvních 100 zákazníků od nás získá k nové objednávce dárek v podobě časopisu FORBES! A pozor tím to nekončí.

Navíc ke každé objednávce nad níže uvedenou hodnotu získáte značkové oblečení ŠENA GREENKEEPING:

  • nad 5000 Kč, získáte dámské nebo pánské bílé polo triko 
  • nad 9000 Kč, získáte dámské nebo pánské termotriko s dluhým rukávem
  • nad 13000 Kč, získáte softsheelovou dámskou bundu s kapucí

Nabídka je omezená a platí do vyčerpání zásob.

 

O značce PURE

Holandská značka PURE je dobře zavedené jméno v oblasti průmyslu hnojiv. Během let své existence vyrostla společnost z malého podniku zabývajícího se chovem žížal v městečku Ospel do pozice vedoucího specialisty na organické hnojení a ochranu.

Pure je značka nejen známá svou spolehlivostí a mezinárodní výrobou, ale také svým výzkumem. Oddělení pro výzkum a vývoj zajišťuje pravidelnou aktualizaci znalostí v oboru a přináší neustálé inovace. Rádi sdílí své zkušenosti se zákazníky, vědeckými ústavy a dalšími partnery.

Pure se specializuje na čtyři oblasti výzkumu: dům a zahrada, sport a golf, zemědělství a krajinářství. Toto multidisciplinární zaměření poskytuje možnost příčného "opylování" mezi různými sektory. Produkty a procesy, které prokázaly svou účinnost v zahradnickém i běžném zemědělství, projevily se jako velice praktické v oblasti zelených ploch.

Široká produktová řada granulovaných a tekutých hnojiv, půdních vitalizerů a ochranných prostředků pro rostliny nabízí profesionálům i amaterským zahradníkům dostatečnou volnost výběru. Všechny produkty Pure mají jednu společnou vlastnost: vždy dokázaly svou špičkovou kvalitu.

Produkty Pure, síla inovace, zaměření na zákazníky a přístup s ohledem na trvanlivost jsou důvodem, proč je Pure preferovaným dodavatelem a konzultantem po celém světě. Pure je dobré jméno a všichni ve firmě se snaží, aby si tuto kvalitu zachovalo a dále ho rozvíjeli.

 

Vize Pure

Náš svět je schopen přežít, jestliže se rozhodneme dělat věci jinak. Udržitelnost a respekt vůči přírodě jsou jedinou opravdovou volbou. V této oblasti učiníme veškerou snahu a budeme dále pokračovat v posilování naší pozice jako vedoucí společností v biologických a organických hnojivech. 

Poslání Pure

Jsme dodavateli vysoce kvalitních a biologických produktů pro všechno, co roste a kvete. Díky našemu neustálému vývoji a řešením šitým na míru zákazníkům se snažíme být první volbou našich zákazníků a přispívat k jejich úspěchu. 

Nový eshop

Společnost Greenkeeping s.r.o. spustila v červnu nový eshop zaměřený na domácí trávníkáře.  

Hlavní komoditou eshopu jsou vysoce kvalitní holandská trávníková hnojiva PURE, jak v granulované formě, tak i tekuté formě. Významnou položkou v eshopu jsou i vzdělávací trávníkářské kurzy, semináře a osobní konzultace pro amatéry i profesionály.

Jako zajímavý doplněk trávníkařského sortimentu jsou i krásné a odolné kruhové české grily Taranis. Protože se jedná o úplně nový český výrobek přátel Tomáše Šeny, zařadili jsme ho do sortimentu jako žhavou novinku. 

Eshop ŠENA svou funkčností plní požadavky náročných zákazníků. Mezi  užitečné funkce patří historie objednávek pro registrované zákazníky, možnost registrace přes účet Facebook a Google, dále pak slevy pro věrné zákazníky, slevy získá zákazník na základě historie uhrazených objednávek, možnost hodnocení produktu...

Budeme však rádi, za jakoukoliv připomínku, která naše služby a produkty dokáže posunout dál.

 

Těšíme se na viděnou

Greenkeeping s.r.o. 

 

      

Nahoru
27 položek celkem