Trávníkaření s praxí od roku 2006

Zakladatel firmy Tomáš Šena vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v roce 2002 se specializací na stroje pro údržbu golfových hřišť. Jeho láska k trávníkům, která se započala mnohem dříve se však tímto studiem zažehla naplno. 

Není mnoho expertů na trávníky, kteří daný obor vystudovali a celou kariéru se mu věnují naplno. Tomáš Šena je jedním z nich. Díky své systematické práci, osvětě a určování trávníkářského směru si získal uznání nejen na amatérské úrovni od domácích trávníkářů, ale i mezi profesionály či vědci. 

Obsáhlý blog o domácím trávníkaření Miluju Svůj Trávník je hlavním zdrojem základních informací v péči o trávníky pro většinu českých trávníkářů. Stal se vyhledávaným zdrojem pro novináře píší o zahradě, stal se zdrojem nových informací pro zahradníky či prodejce zahradní techniky.   SENA timeline

Tomáš Šena nemá malé cíle, což již dokázal, když vybudoval mezinárodně úspěšnou značku vřetenových sekaček Swardman. A ještě větší úspěch si slibuje od své nové značky vřetenových sekaček ELO

Zájemce o krásný a zdravý trávník má víceméně dvě možnosti, jak získat know how v tomto oboru. Buď bude bloumat ve skupinách na facebooku a nechá si radit od mnohdy anonymních "expertů", nebo si nastuduje blog Miluju Svůj Trávník včetně všech videí, anebo půjde rovnou ke zdroji a objedná si jednu z mnoha možností, jak s experty z ŠENA shopu komunikovat na přímo.