Dárky a slevy 2022

Vážení a milí,

vážíme si Vaší věrnosti, Vašich recenzí, Vašich referencí mezi svými známými. Moc nám tím pomáháte, i díky tomu se nám daří výrazně růst.

Proto jsme se rozhodli, i přes všeobecné zdražování a všelijaké komplikace s dodávkami zboží od výrobců, ocenit Vaší loajalitu a navýšit věrností slevy. Dokonce přidat i další úrovně, aby i ti co jsou s námi už od začátku a utratili u nás dost peněz měli větší slevu než ostatní. Podívejte se na přehled níže.


Dárky

Asi jste už postřehli, že za Vaší přízeň dostáváte k objednávce od hodnoty 999 Kč časopis plný zajímavého obsahu Forbes

Tím však odměny za Vaše nákupy nekončí. Většina z Vás patří mezi věrné zákazníky, kteří od nás kupují hnojiva na trávník a další přípravky mnoho let. Proto se můžete za své nákupy s registrací těšit na věrnostní slevy po dosažení určitého obratu.   


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem:

10 000 Kč, bude už mít nově slevu 4%,

30 000 Kč, naskočí automaticky sleva 8%, 

60 000 Kč, získá věrnostní slevu 10%,

100 000 Kč,  posune se na slevu 12%,

a po dosažení obratu 150 000 Kč, získá zákazník slevu 15%.

Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost.

Jak zjistíte svou slevu, po registraci v eshopu uvidíte své ceny po slevě přímo v nabídce eshopu. Různé komodity zboží mají nastavenou různou hladinu maximální slevy, někdy to je už 5%, proto se se výše uvedené slevy nemusí vztahovat na každou položku.


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, podívejte se na tento odkaz Velkoobchod

Váš trávníkář

Tomáš Šena