Dárky a slevy 2022

Vážení a milí,

vážíme si Vaší věrnosti, Vašich recenzí, Vašich referencí mezi svými známými. Moc nám tím pomáháte, i díky tomu se nám daří výrazně růst.

Proto jsme se rozhodli, i přes všeobecné zdražování a všelijaké komplikace s dodávkami zboží od výrobců, ocenit Vaší loajalitu a navýšit věrností slevy. Dokonce přidat i další úrovně, aby i ti co jsou s námi už od začátku a utratili u nás dost peněz měli větší slevu než ostatní. Podívejte se na přehled níže.


Dárky

Asi jste už postřehli, že za Vaší přízeň dostáváte k objednávce od hodnoty 999 Kč časopis plný zajímavého obsahu Forbes

Tím však odměny za Vaše nákupy nekončí. Většina z Vás patří mezi věrné zákazníky, kteří od nás kupují hnojiva na trávník a další přípravky mnoho let. Proto se můžete za své nákupy s registrací těšit na věrnostní slevy po dosažení určitého obratu.   


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem:

10 000 Kč, bude už mít nově slevu 4%,

30 000 Kč, naskočí automaticky sleva 8%, 

60 000 Kč, získá věrnostní slevu 10%,

100 000 Kč,  posune se na slevu 12%,

a po dosažení obratu 150 000 Kč, získá zákazník slevu 15%.

Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost.

Jak zjistíte svou slevu, po registraci v eshopu uvidíte své ceny po slevě přímo v nabídce eshopu. Různé komodity zboží mají nastavenou různou hladinu maximální slevy, někdy to je už 5%, proto se se výše uvedené slevy nemusí vztahovat na každou položku.


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, podívejte se na tento odkaz Velkoobchod

Váš trávníkář

Tomáš Šena

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení