Zákaznická linka 608 37 36 37

Milí zákazníci,

od nového roku jsme pro Vás připravili malou inovaci, která pomůže zlepšit náš servis a zrychlit vyřizování Vašich požadavků. Naším hlavním kontaktním číslem bude + 420 608 37 36 37

Už žádné opakované volání

Během roku a sezóny se velmi často stávalo, že jste potřebovali něco vyřídit a měli jsme obsazeno nebo jste se dovolali někomu z nás, kdo Váš požadavek nebyl schopný kvalitně vyřídit a celý proces zdržoval Vás i nás. Buď jste volali znovu, nebo jsme my provolávali zmeškaná čísla, zatímco Vy jste to už vyřídili s jiným kolegou apod. 

Na lince 608 37 36 37 spustíme digitální ústřednu, která Vám pomůže dovolat se přímo tomu, kdo Váš požadavek přímo vyřídí. Brána také umožní přepojování hovorů, což je užitečné v případě, že máte více rozdílných požadavků a my si Vás budeme moci předat, aniž byste museli volat znovu.

Objednávky telefonicky

Velkou výhodou bude to, že hovory budou nahrávány, což nám umožní začít přijímat objednávky telefonicky. Zatím tuto službu nabídneme pouze registrovaným zákazníkům, kteří u nás již nakoupili a máme jejich kompletní údaje k rychlému a hlavně správnému vyřízení objednávky. 

Jedno číslo pro všechny

Číslo 608 37 36 37 bude platné pro ŠENA shop, Centrum Vřetenových Sekaček, Servis, Půjčovnu, Šena PROFI.

Prostě a jednoduše, ŘEŠÍM TRÁVNÍK, volám 608 37 36 37. 

SMS a zprávy na WhatsApp 

Tato inovace však přinese malou komplikaci, že na čísle 608 37 36 37, nebudeme již schopní přijímat SMS a WhatsApp zprávy. Určitě to kvalitu služeb nezhorší, protože každý kolega, s kterým budete mluvit Vám v případě potřeby sdělí číslo, kam zprávy půjde poslat.