Kód: 95 | Značka: ŠENA

Zahrada - roční plán péče o trávník

399 Kč 399 Kč / 1 ks
Skladem
Jak je trávník starý?
Máte automatickou závlahu?
Jak byl trávník založený?
Varianta ?

Máte pocit, že váš trávník má rezervy? Srovnejte si své činnosti s detailním profesionálním ročním plánem péče o anglický trávník a uvidíte.

Forma: Tabulkový přehled řazený po týdnech a operacích s vysvětlivkami. 

Napište nám jak velký trávník máte a my vám dodáme detailní roční plán péče o anglický trávník členěný po týdnech. Pokud se budete držet tohoto plánu, tak do dvou let máte z jakéhokoliv trávníku anglický trávník (se zárukou 98%). A pokud to nebude přímo anglický trávník, tak alespoň zdravý, silný trávník, na který budete pyšní.

Tento plán je sestaven ve spolupráci s ŠENA Greenkeeping, Lukášem Kvasňou  odborníkem na výživu trávníků a Corem Elderkampem holandským odborníkem na výživu a dlouholetým greenkeeperem z Rotterdamu.

Roční plán zahrnuje, informace o tom, kdy kosit trávník, kdy dělat vertikutaci, kdy aerifikaci, kdy a čím hnojit, jak moc zavlažovat, čím dosívat... Přesné dávky pro váš trávník. 

Budete vědět přesně kolik hnojiva, osiva a vody budete potřebovat.

A navíc získáte i přehled přípravků a prostředků, které doporučuje se své praxe specialista na anglické trávníky Tomáš Šena. Všechny prostředky jsou cenově dostupné a jsou navrženy s ohledem, že budou použity na zahradách. Například, skoro všechna hnojiva a všechny postřiky jsou BIO, to znamená, že mají 100% organický původ a jsou zdraví neškodné.

Díky tomuto ročnímu plánu, získáte profesionální informace, vlastně tajemství greenkeeperů.

Děláme vše pro to, aby vás trávník bavil a měli jste nepřekonatelné výsledky.

UPOZORNĚNÍ: do poznámky v objednávce napište "VELIKOST TRAVNÍKU: xxx m2".

Obsahem dodávky je:
Roční plán na míru - kalendář členěný po týdnech

  • termíny, frekvence
  • operace, produkty
  • množství - dávkování
  • manuál s detailním popisem

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zahrada - roční plán péče o trávník https://cdn.myshoptet.com/usr/www.sena.cz/user/shop/related/95_plan-pece-o-travnik-sena-png.png?6416c040 5
K Avatar autora | 1.8.2022
Tento plán jsem si objednal ze zvědavosti. Chtěl jsem si ujasnit, co, kdy a jak se má dělat či aplikovat. Díky němu jsem objevil svoje nedostatky / neznalosti, které tím napravím. Plán jsem si nastavil do svého osobního kalendáře s roční opakovatelností, takže mi každý týden kalendář řekne co se daný týden má dělat ... zda pouze kosit a zavlažovat nebo např. provést vertikutaci či hnojení... Na hodnocení plánu je příliš brzo, reálně se dá ohodnotit za rok spíš za dva, tak jak je napsáno v popisu produktu... Co můžu hodnotit je důvěra v tento plán. Věřím, že když budu provádět operace na zahradě tak, jak je to předepsáno, tak docílím svého vytouženého anglického trávníku. Ještě jedna zajímavost. Plán obsahuje přesné dávkování hnojiva, zlepšovačů a písku včetně nákladů, lze tím si přesně spočítat, kolik vás bude péče o trávník ročně stát...
Zahrada - roční plán péče o trávník https://cdn.myshoptet.com/usr/www.sena.cz/user/shop/related/95_plan-pece-o-travnik-sena-png.png?6416c040 5
DD Avatar autora | 29.3.2022
S ročním plánem péče o trávník jsem moc spokojená a již teď se těším, jak udělám našemu trávníku radost... :-) Dagmar.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: