Doprava zdarma
Kód: 304 | Značka: Billy Goat

Aerifikátor trávníku Billy Goat Plugr 18

132 979 Kč 132 979 Kč / 1 ks
Skladem

Profesionální motorový aerifikátor z USA. Hodinová výkonnost až 2000 m2. 

 

Možnosti doručení
Kategorie: Nářadí a stroje
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 110 kg

Díky tomu, že jsem prodal aerifikace na malých zahradách za více než 1 milion korun, tak vím, jaký stroj je pro zahradníky a trávníkáře nejvýhodnější. Z těch, co jsou na trhu je to aerifikátor Billy Goat Plugr 18. Je kompaktní a výkonný. Spolehlivý a snadno ovladatelný. Odvede práci, za kterou se nemusíte stydět.

Velkou výhodou aerifikátoru Billy Goat Plugr 18 je jeho vyšší schopnost prorazit hrot do hloubky. Na čtyři aktivní hroty poháněné přes klikovou hřídel vychází hmotnost stroje 109 kg. Dosažitelná hloubka vpichu je dostatečných 7 cm.

Plugr 18 má čtyři kola o velkém průměru, než srovnatelné aerifikátory, ta lépe rozkládají hmotnost stoje na větší plochu. Proto se stroj snadno ovládá i ve složitějším terénu. 

Pracovní záběr aerifikace je 46 cm, což je příznivé i pro malé plochy a domácí trávníky, kde je omezený prostor na manipulaci, jak na trávě, tak i na příjezdových chodníčcích.

Pro skladování a přepravu je neocenitelné, že řídítka jdou velice snadno sklopit a tím v autě či na přívěsu stroj nezabírá zbytečné místo

Tento aerifikátor je osazen motorem Briggs&Stratton Vanguard, což je motor využívaný výhradně pro profesionální stroje. 

aerifikace vyznam

Aerfikátor může pracovat s dutými hroty, které nabízíme ve třech různých průměrech - 9,5 mm, 16 mm a 44 mm. Pro běžnou zahradu je nejlepší varianta 16 mm. Aerifikace dutými hroty je vhodné dělat od května do konce září. Pro trvalý efekt je důležité vytvořené díry zasypat křemičitým pískem frakce 0-2mm.

Na jaře, od března do dubna, ale i kdykoliv během roku, je naopak vhodné dělat aerifikaci plnými hroty. Ty nabízíme ve dvou průměrech - 9,5 mm a 22 mm. V tomto případě doporučuji hroty 9,5 mm a trávník přejet několikrát v různých směrech. 

"První aerifikátor jsem si pořídil do firmy v roce 2011 a byla to nejlepší investice. Již za rok se mi zaplatil. Moji zákazníci přijali aerifikaci jako velmi důležitou operaci a pravidelně každý rok jí objednávali." Tomáš Šena

 

Aerifikace:

- zásadně pomáhá vsakování vody do trávníku 

- přivádí vzduch a živiny ke kořenům

- snižuje půdní tlak

- během několika týdnů se kořenový systém zásadně zvětší

Nedělat aerifikaci trávníku je to samé, jako kdyby zemědělci pole nikdy neorali. 

Nabídka obsahuje:

- nový aerifikátor Billy Goat Pluger 18 s dutými hroty o průměru 16 mm, pracovní záběr 46 cm, výkonnost až 2000 m2/hod

- dopravu stroje na dodací adresu

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
PM Avatar autora | 18.2.2022
Opravdu profesionální stroj. Naprostá spokojenost.
5
PK Avatar autora | 27.4.2020
Aerifikátor jsem použil zatím dvakrát. Jednou s dutými hroty a jednou s plnými. Na to, jak je stroj těžký a velký, tak se dobře ovládá. Výrobek přesně splňuje to co jsem od něho očekával. Zatím maximální spokojenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: