Kód: 792 | Značka: Team Sprayers

Team Cub Sprayer ručně vedený postřikovač

49 999 Kč
Na dotaz

Postřikovač Team Cub byl navržen pro správce zeleně, zahradníky, kteří potřebují jednoduchý, účinný a spolehlivý postřikovač. Nádrž o objemu 30 litrů. 

Možnosti doručení
Kategorie: Nářadí a stroje
Hmotnost: 40 kg

Postřikovač Team Cub byl navržen pro správce zeleně, zahradníky, kteří potřebují jednoduchý, účinný a spolehlivý postřikovač.

Postřikovač Cub je vybaven 30litrovou odnímatelnou nádrží, je kompaktní a snadno ovladatelný, standardně má dvě pneumatická kola a nastavitelný systém regulace tlaku, který zajišťuje konstantní a přesné nanášení kapaliny.

Všechny ručně vedené postřikovače Team jsou standardně dodávány s následujícími prvky: systémem zapínání/vypínání čerpadla namontovaným na rukojeti a regulací tlaku s přehledným a snadno čitelným manometrem a ventilem pro míchání postřiku v nádrži, který zajišťuje udržování složení mixu v nádrži.

30litrová polyethylenová nádrž je konstruována jako odnímatelná pro snadné čištění a umožňuje výměnu předem namíchaných náplní v prázdné nádrži.

Standardní 2m skládací postřikovací rameno se 4 tryskami je odnímatelné pro přepravu a lze jej vyměnit za širší rameno se 6 tryskami záběru 3m.

Standardně je stroj dodáván s membránovým čerpadlem 8 l/min a jednoduchými tělesy trysek se zpětným ventilem proti odkapávání a s postřikovacími tryskami Lechlar IDK s nízkým smykem, v případě potřeby je možné provést volitelný upgrade na trojité sestavy trysek.

Všechny ručně vedené postřikovače jsou dodávány s pneumatickými koly a systémem rychlonabíjení s vyměnitelnými bateriemi. 

Specifikace:

Velikost nádrže: 30 litrů

Výložník: 2m se čtyřmi tryskami (3m se šesti tryskami - extra příslušenství)

Čerpadlo: 12V membránové

Ovládání: Ruční regulace tlaku s míchacím ventilem v nádrži

Baterie: 12Ah s nabíječkou

Poznámka: umíme dodat i postřikovače pro čtyřkolky, postřikovače pro golfové vozíky, nesené postřikovače pro menší traktory, pro velké traktory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: