Vážení zákazníci, Ostravská pobočka bude uzavřena od 15. do 19. července 2024.

Aktuální dárky a věrnostní slevy

Vážení a milí,

jsem moc rád, že u mě nakupujete a první měsíc provozu ŠENA shopu považuji za velmi úspěšný. Děkuji Vám moc.


Dárky

Asi jste už postřehli, že za Vaší přízeň dostáváte je každé objednávce do hodnoty 5 000 Kč časopis plný zajímavého obsahu Forbes. K objednávce do 9 000 Kč Vám s radostí věnuji polotričko s logem ŠENA.

Ti, kteří udělají nákup do 13 000 Kč dostanou přímo k objednávce perfektní termotriko ŠENA s dlouhým rukávem. Objednávky do 15 000 získají jako dárek fleesovou bundu ŠENA s kapucí. Při nákupu do 30 000 získáte lahev ochranného postřiku FE 8%. A nákupy nad 30 000 budou obdařeny 25 kg hnojiva Sport&Golf.

Tím však odměny za Vaše nákupy nekončí. Většina z Vás patří mezi věrné zákazníky, kteří od mě kupují hnojiva na trávník a další přípravky mnoho let. Proto se můžete za své nákupy s registrací těšit na věrnostní slevy po dosažení určitého obratu.   


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% na vše. Pokud však dosáhnete, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí Vám automaticky sleva 5%. A když obratem překročíte 60 000 Kč, mám pro Vás věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro pro velkoobchodní podmínky. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena