Aktuální dárky a věrnostní slevy

Vážení a milí,

jsem moc rád, že u mě nakupujete a první měsíc provozu ŠENA shopu považuji za velmi úspěšný. Děkuji Vám moc.


Dárky

Asi jste už postřehli, že za Vaší přízeň dostáváte je každé objednávce do hodnoty 5 000 Kč časopis plný zajímavého obsahu Forbes. K objednávce do 9 000 Kč Vám s radostí věnuji polotričko s logem ŠENA.

Ti, kteří udělají nákup do 13 000 Kč dostanou přímo k objednávce perfektní termotriko ŠENA s dlouhým rukávem. Objednávky do 15 000 získají jako dárek fleesovou bundu ŠENA s kapucí. Při nákupu do 30 000 získáte lahev ochranného postřiku FE 8%. A nákupy nad 30 000 budou obdařeny 25 kg hnojiva Sport&Golf.

Tím však odměny za Vaše nákupy nekončí. Většina z Vás patří mezi věrné zákazníky, kteří od mě kupují hnojiva na trávník a další přípravky mnoho let. Proto se můžete za své nákupy s registrací těšit na věrnostní slevy po dosažení určitého obratu.   


Věrnostní slevy

Zákazník, který dosáhne obratem 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% na vše. Pokud však dosáhnete, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí Vám automaticky sleva 5%. A když obratem překročíte 60 000 Kč, mám pro Vás věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro pro velkoobchodní podmínky. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení