Vážení zákazníci, Ostravská pobočka bude uzavřena od 15. do 19. července 2024.

Aktuální změna pravidel pro dárek a ceny dopravy

Vážení a milí,

více a více oceňujete, že můžete téměř vše potřebné k Vašemu trávnikaření pořídit na jednom místě, často přímo u zdroje. Moc si toho vážím a jsem rád, že naše spolupráce kvete.

Protože je ještě několik produktů, které Vám často doporučuji a prozatím nebyly v nabídce, rád bych se k této dokonalosti ještě více přiblížil. To však znamená, že musím upravit trošku změnu pravidel pro dárky a dopravu. 

Výsledkem by mělo být to, že budete moci koupit u nás i produkty na nízké cenové úrovni pohodlně v jednom eshopu spolu s našimi klíčovými produkty a současně se i nám tento obchod bude vyplácet. Ten, kdo koupí více produktů na jednou bude mít i nadále dopravu zdarma, akorát jsme hranici pro tento dárek posunuli pro objednávky od 1500 Kč. Vzhledem k běžné výši objednávek to ovlivní pár procent zákazníků.

Některé nové produkty s běžnou cenou pod 500 Kč budou mít nově započítanou dopravu v ceně. To může vést k tomu, že produkt bude dražší v porovnání s jinými eshopy. Je samozřejmě na Vás, zda ho koupíte či ne, ale i přes náš nízkonákladový režijní režim a při zachování vysoké kvality balení a spolehlivosti doručování, nejsme schopní cenu nyní dostat níže. 


Dárky

Mimořádný časopis Forbes i nadále zůstává příjemnou odměnou pro Vaše chvíle klidu. Ale i zde jsme museli posunout hranici pro získání tohoto dárku a to na objednávky od 999 Kč.


Věrnostní slevy

Věrnostní slevy se nijak zásadně nezměnily. Registrovaný zákazník, který na svém účtu u nás dosáhne obrat 10 000 Kč, bude už stále mít slevu 3% téměř na vše. Pokud však dosáhne, samozřejmě postupem času, na obrat 30 000 Kč, naskočí mu automaticky sleva 5%. A když obratem překročí 60 000 Kč, mám pro něj věrnostní slevu 7% na všechny nákupy. Myslím, že to je férová nabídka za Vaší věrnost. 


Velkoodběratelé

Pokud jste zahradníci a berete ve velkém po paletách a ve velkoobchodních baleních, kontaktujte přímo mě pro velkoobchodní podmínky. 

Váš trávníkář

Tomáš Šena