Expresní logistika

Vážení zákazníci, 

jsem moc rád, že se nám daří zrychlovat vyřízení Vašich objednávek. U některých objednávek se nám daří doručení za méně než 24 hodin od objednání.

Za poslední rok se nám podařilo několik významných posunů. Vloni jsme expedovali nejčastěji pouze dvakrát týdně, vzhledem k objemu objednávek a snaze držet provozní náklady na nízké míře, byl to rozumný kompromis. Letos již expedujeme každý pracovní den, plus jsme rozšířili čas pro osobní odběry taktéž na každý pracovní den. 

Abychom vylepšili spolehlivost doručování, udělali jsme odvážný krok a změnili jsme dopravce DPD za v posledních letech podceňované PPL. Čas ukázal, že to bylo skvělé rozhodnutí, jednak máme 100% odvoz všech připravených zásilek a nedochází přesouvání vyzvednutí zásilek na další dny z důvodů nedostatečné kapacity aut. 

Druhý pozitivní efekt nastal v lepší úspěšnosti doručení právě hned druhý den po vyzvednutí. Úplně odpadly excesy, kdy zásilka leží několik dlouhých dnů na doručovacím depu a nikdo nemá snahu jí doručit, a jednak je lepší doručení právě hned druhý den.

Celkově se tyto faktory denní expedice od nás s lepším doručováním promítly do rychlého a spolehlivého doručování Vašich objednávek k Vám. Máme z toho radost, a mohu říct, že jsme téměř posedlí tím, aby jste měli zboží již pár hodin po objednání.

Věřím, že i nadále budeme nacházet nové nápady a odvahu zlepšovat naše služby.

Váš obyčejný trávníkář
Tomáš Šena