O značce PURE

Holandská značka PURE je dobře zavedené jméno v oblasti průmyslu hnojiv. Během let své existence vyrostla společnost z malého podniku zabývajícího se chovem žížal v městečku Ospel do pozice vedoucího specialisty na organické hnojení a ochranu.

Pure je značka nejen známá svou spolehlivostí a mezinárodní výrobou, ale také svým výzkumem. Oddělení pro výzkum a vývoj zajišťuje pravidelnou aktualizaci znalostí v oboru a přináší neustálé inovace. Rádi sdílí své zkušenosti se zákazníky, vědeckými ústavy a dalšími partnery.

Pure se specializuje na čtyři oblasti výzkumu: dům a zahrada, sport a golf, zemědělství a krajinářství. Toto multidisciplinární zaměření poskytuje možnost příčného "opylování" mezi různými sektory. Produkty a procesy, které prokázaly svou účinnost v zahradnickém i běžném zemědělství, projevily se jako velice praktické v oblasti zelených ploch.

Široká produktová řada granulovaných a tekutých hnojiv, půdních vitalizerů a ochranných prostředků pro rostliny nabízí profesionálům i amaterským zahradníkům dostatečnou volnost výběru. Všechny produkty Pure mají jednu společnou vlastnost: vždy dokázaly svou špičkovou kvalitu.

Produkty Pure, síla inovace, zaměření na zákazníky a přístup s ohledem na trvanlivost jsou důvodem, proč je Pure preferovaným dodavatelem a konzultantem po celém světě. Pure je dobré jméno a všichni ve firmě se snaží, aby si tuto kvalitu zachovalo a dále ho rozvíjeli.

 

Vize Pure

Náš svět je schopen přežít, jestliže se rozhodneme dělat věci jinak. Udržitelnost a respekt vůči přírodě jsou jedinou opravdovou volbou. V této oblasti učiníme veškerou snahu a budeme dále pokračovat v posilování naší pozice jako vedoucí společností v biologických a organických hnojivech. 

Poslání Pure

Jsme dodavateli vysoce kvalitních a biologických produktů pro všechno, co roste a kvete. Díky našemu neustálému vývoji a řešením šitým na míru zákazníkům se snažíme být první volbou našich zákazníků a přispívat k jejich úspěchu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení