O značce PURE

Holandská značka PURE je dobře zavedené jméno v oblasti průmyslu hnojiv. Během let své existence vyrostla společnost z malého podniku zabývajícího se chovem žížal v městečku Ospel do pozice vedoucího specialisty na organické hnojení a ochranu.

Pure je značka nejen známá svou spolehlivostí a mezinárodní výrobou, ale také svým výzkumem. Oddělení pro výzkum a vývoj zajišťuje pravidelnou aktualizaci znalostí v oboru a přináší neustálé inovace. Rádi sdílí své zkušenosti se zákazníky, vědeckými ústavy a dalšími partnery.

Pure se specializuje na čtyři oblasti výzkumu: dům a zahrada, sport a golf, zemědělství a krajinářství. Toto multidisciplinární zaměření poskytuje možnost příčného "opylování" mezi různými sektory. Produkty a procesy, které prokázaly svou účinnost v zahradnickém i běžném zemědělství, projevily se jako velice praktické v oblasti zelených ploch.

Široká produktová řada granulovaných a tekutých hnojiv, půdních vitalizerů a ochranných prostředků pro rostliny nabízí profesionálům i amaterským zahradníkům dostatečnou volnost výběru. Všechny produkty Pure mají jednu společnou vlastnost: vždy dokázaly svou špičkovou kvalitu.

Produkty Pure, síla inovace, zaměření na zákazníky a přístup s ohledem na trvanlivost jsou důvodem, proč je Pure preferovaným dodavatelem a konzultantem po celém světě. Pure je dobré jméno a všichni ve firmě se snaží, aby si tuto kvalitu zachovalo a dále ho rozvíjeli.

 

Vize Pure

Náš svět je schopen přežít, jestliže se rozhodneme dělat věci jinak. Udržitelnost a respekt vůči přírodě jsou jedinou opravdovou volbou. V této oblasti učiníme veškerou snahu a budeme dále pokračovat v posilování naší pozice jako vedoucí společností v biologických a organických hnojivech. 

Poslání Pure

Jsme dodavateli vysoce kvalitních a biologických produktů pro všechno, co roste a kvete. Díky našemu neustálému vývoji a řešením šitým na míru zákazníkům se snažíme být první volbou našich zákazníků a přispívat k jejich úspěchu.