Kód: 144 | Značka: Forbes

Prioritní odbavení objednávky

49 Kč 49 Kč / 1 ks
Skladem

Zvýšení priority objednávky tak, aby byla expedovaná v co nejktratším možné čase.

Některé dny se stane, že je neočekávaný příval objednávek a i přes veškerou naší snahu se nepodaří vše vyexpedovat do 24 hodin. Někdy se také stane, že nám dopravní společnost není schopná zajistit z hodiny na hodinu další dopravní prostředky, které by připravené objednávky odvezly k zákazníkům. 

Naše zboží je velmi těžké, průměrná objednávka váží 40 kg, takže abychom přetížili standardní dodávku o celkové hmotnosti 3,5 tuny k tomu nám stačí cca 35 objednávek. V sezóně využíváme nákladních aut s větší nosností, ale těch zase není tolik k dispozici. Prostě rychlá expedice má občas svá úskalí a někdy již zabalené zboží odejde až druhý den. A to pro některé zákazníky může být pochopitelně pozdě. 

Abyste se tomuto riziku vyhnuli a my skutečně mohli rozpoznat, kdo zboží potřebuje nutně a pro koho den zdržení nehraje roli, zavedli jsme PRIORITNÍ odbavení. Je to volitelná položka, která umožňuje posunout se v pořadí vyřizovaných objednávek na první místo a zajistit si, že objednávka bude z našeho skladu odeslána prvním svozem

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: