Kód: 674 | Značka: United Stripes

Aerifikační vidle - duté i plné hroty

3 199 Kč
do 14 dnů

Nerezové aerifikační vidle s možností dutých i plných hrotů. Rozteč trnů úplně stejná jako u strojního aerifikátoru Billy Goat Pluger - 10 cm. 

 

 

Možnosti doručení
Kategorie: Nářadí a stroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg

Aerifikační vidle slouží k ručnímu propíchání trávníku na malých plochách či strojně nedostupných místech. Aerifikační vidle umožňují propichovat nejvíce zatížená místa kdykoliv, kdy je potřeba a nechcete zrovna objednávat na malou plochu aerifikaci službou.

Nejvíce zatěžovaná místa jsou vstup z terasy na trávník, před zahradním domečkem, průchod podél domu, u parkovacího místa, u dětských atrakcí. To jsou místa, kde je potřeba skutečně několikrát ročně provést lokální aerifikaci a případné zapískování, to je totiž jediný šance, jak na těchto místech udržet zdravý a hustý trávník.

Trny jsou  vyzkoušené a jsou kompatibilní s americkým aerifikátorem Billy Goat Pluger.

Součástí balení jsou pozinkované trny:

- Plné trny Ø 9,5x70 mm

- Duté trny Ø 16x70 mm

Extra lze přikoupit i dlouhé plné trny o délce 20 cm. Vice zde.

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
4
DZ Avatar autora | 13.1.2023
Na menší plochy dobrý produkt i cena.Spokojenost (y)
3
ZK Avatar autora | 13.7.2021
Tento produkt jsem vybral, protože mi přišel jako rozumný ve smyslu poměr cena-výkon. Za podobnou cenu se dají koupit pouze vidle s dutými hroty, v zahraničí (GE) jsou dokonce dražší. Zde máte balík 2v1 - plné i duté. Vidle jsou kvalitně zpracované. Co mi určitě nevyhovuje je šířka rukojeti, která by si zasloužila na každé straně min 5-10cm navíc, pro větší postavy či s širokými rameny je to nepohodlné a hůře se s nimi manipuluje. Způsob uchycení hrotů může způsobovat, že se matka uvolní a hrot se začne uvolňovat a otáčet (potřeba pořádně dotáhnout, případně přidat pérovou podložku). Jinak co se práce obecně s vidlemi týče, je to dřina. Mám 10cm kompost-písek zeminu a pod tím jíl, trávník starý 2 roky, ale už je to tak zhutněné, že jsem musel na vidle "skákat" celou vahou oběma nohama (100kg), abych se dostal dolů a "vyšpuntoval" v celé délce hrotu, den po dešti. Závěrem tedy, pokud někdo hledá vidle ve výhodném balení pro ne častou aerifikaci, dá se říci výhodná koupě. Pokud by chtěl více ergonomické s delšími hroty, třeba hledat jinde (ne moc daleko, český výrobce) za více korun.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: