Kód: 786 | Značka: Team Sprayers

Team Ely Sprayer ručně vedený postrikovač

69 999 Kč
Na dotaz

Postřikovač Team Ely je jedním z větších postřikovačů pro péči o trávníky, takže je vynikajícím postřikovačem pro golfové a fotbalové kluby. Záběr až 2 m. 

Možnosti doručení
Kategorie: Nářadí a stroje
Hmotnost: 70 kg

Postřikovač Team Ely je jedním z našich větších postřikovačů pro péči o trávníky, takže je vynikajícím postřikovačem pro golfové a fotbalové kluby.

Je vybaven 90litrovou nebo 120litrovou nádrží a standardně se dodává s nastavitelným systémem regulace tlaku, který zajišťuje přesnou aplikaci přípravku. Postřikovač Team Ely se také dodává s možností třetího kola pro lepší manévrovatelnost.

Všechny ručně vedené postřikovače postřikovače Team jsou standardně dodávány s následujícími prvky: systémem zapínání/vypínání čerpadla namontovaným na rukojeti a regulací tlaku s přehledným a snadno čitelným manometrem a ventilem pro míchání postřiku v nádrži, který zajišťuje udržování složení mixu v nádrži.

Standardní polyethylenová nádrž o objemu 90 l má velký otvor pro snadné plnění a nízký vypouštěcí ventil nádrže pro úplné vyprázdnění a vypláchnutí.

Standardní 2M skládací postřikovací rameno se 4 tryskami je odnímatelné pro přepravu a lze jej vyměnit za širší rameno se 6 tryskami se záběrem 3m.

Třetí kolečko zvyšuje manévrovací schopnosti a znamená, že postřikovač již nemusíte zvedat, ale stačí pouze tlačit.

Standardně je stroj dodáván s membránovým čerpadlem 8 l/min a jednoduchými tělesy trysek se zpětným ventilem proti odkapávání s postřikovacími tryskami Lechlar IDK s nízkým úletem, v případě potřeby je možné provést volitelný upgrade na trojité sestavy trysek. 

Všechny ručně vedené postřikovače  jsou dodávány s pneumatickými koly a systémem rychlonabíjení s vyměnitelnými bateriemi. 

Specifikace:

Velikost nádrže: 90L standard (120L - extra příslušenství)

Výložník: 2m se čtyřmi tryskami  (3m se šesti tryskami - extra příslušenství)

Čerpadlo: 12V membránové

Ovládání: Ruční regulace tlaku s ventilem pro míchání postřiku a nádrže

Baterie: 12Ah s nabíječkou

Poznámka: umíme dodat i postřikovače pro čtyřkolky, postřikovače pro golfové vozíky, nesené postřikovače pro menší traktory, pro velké traktory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: