Kód: 789 | Značka: Team Sprayers

Team Scout Sprayer ručně vedený postřikovač

62 199 Kč
Na dotaz

Ručně vedený postřikovač Team Scout je účinný a spolehlivý postřikovač pro péči o půdu s řadou funkcí, který se snadno ovládá a udržuje. Objem nádrže 60 litrů a záběr 2 metry nebo 3 metry. 

Možnosti doručení
Kategorie: Nářadí a stroje
Hmotnost: 42 kg

Postřikovač Team Scout pro pěší je účinný a spolehlivý postřikovač pro péči o půdu s řadou funkcí, který se snadno ovládá a udržuje.

Je standardně vybaven nastavitelným systémem regulace tlaku, který zajišťuje konstantní a přesné dávkování kapaliny. Postřikovač Scout je také vybaven dvěma pneumatickými koly s třetím přídavným kolem typu "jockey", které zvyšuje manévrovatelnost postřikovače a jeho ovladatelnost.

Všechny postřikovače Team pro pěší jsou standardně dodávány s následujícími prvky: systémem zapínání/vypínání čerpadla namontovaným na rukojeti a regulací tlaku s přehledným a snadno čitelným manometrem a ventilem pro míchání postřiku v nádrži nádrže, který zajišťuje udržování složení mixu v nádrži.

Nádrž z polyethylenu o objemu 60 l je navržena s velkým otvorem pro snadné plnění a vypouštěcím ventilem nádrže pro úplné vyprázdnění a vypláchnutí.

Standardní 2m skládací postřikovací rameno se 4 tryskami je odnímatelné pro přepravu a lze jej vyměnit za širší rameno se 6 tryskami se záběrem 3m.

Konstrukce třetího kola zvyšuje manévrovací schopnosti a znamená, že postřikovač již nemusíte zvedat, ale pouze tlačit. 

Standardně je stroj dodáván s membránovým čerpadlem o výkonu 8 l/min a jednoduchými tělesy trysek se zpětným ventilem proti odkapávání a s postřikovacími tryskami Lechlar IDK s nízkým smykem, v případě potřeby je možné provést volitelný upgrade na trojité sestavy trysek. 

Všechny ručně vedené postřikovače jsou dodávány s pneumatickými koly a systémem rychlonabíjení s vyměnitelnými bateriemi. 

Specifikace:

Velikost nádrže: 60 l

Výložník: 2m skládací se čtyřmi tryskami (3m s šesti tryskami - extra příslušenství)

Čerpadlo: 12V membránové

Ovládání: Ruční regulace tlaku s ventilem pro míchání postřiku v nádrži

Baterie: 12Ah s nabíječkou

Poznámka: umíme dodat i postřikovače pro čtyřkolky, postřikovače pro golfové vozíky, nesené postřikovače pro menší traktory, pro velké traktory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: