Kód: 795 | Značka: Team Sprayers

Team Transit Sprayer tažený poskřikovač

61 999 Kč
Objednáno
Nádrž velikost
Velikost výložníku
Značkovač

Team Transit je tažený postřikovač ideální pro fotbalová a jiná travnatá hřiště. Objem nádrže 90, 120 nebo 200 litrů. Záběr ramen 2 nebo 3 metry. 

Možnosti doručení
Kategorie: Nářadí a stroje
Hmotnost: 70 kg

Team Transit je náš nejmenší tažený postřikovač pro péči o rostliny a půdu. Tento postřikovač, který byl navržen s ohledem na jednoduchost a je ideální pro tažení, je vhodný pro správce pozemků nebo zeleně, kteří hledají malý, účinný a spolehlivý tažený postřikovač.

Dodává se v řadě velikostí nádrží od 90 litrů do 200 litrů a s ručně sklopným ramenem o délce 2 nebo 3 metry. Standardně se dodává také s nastavitelným systémem regulace tlaku.

Transit se ideálně hodí k zahradnímu traktoru pro ošetřování velkých travnatých ploch.

Standardně se dodává s následujícími prvky: Dálkové zapínání/vypínání čerpadla a systém regulace tlaku na podvozku s přehledným, snadno čitelným manometrem a postřikovým nebo míchacím ventilem v nádrži, který zajišťuje udržování složení přípravku v nádrži.

Standardní polyethylenová nádrž o objemu 90 l je navržena s velkým přístupem pro snadné plnění a vypouštěcím ventilem nádrže pro úplné vyprázdnění a propláchnutí. Volitelné velikosti nádrže jsou i 120 l nebo 200 l.

Standardní 2m skládací postřikovací rameno se 4 tryskami je pro přepravu odnímatelné a lze jej vyměnit za širší rameno se 6 tryskami 3m.

Standardně je stroj dodáván s membránovým čerpadlem 8LPM a jednoduchými tělesy trysek se zpětným ventilem proti odkapávání s nízkoodtokovými postřikovacími tryskami Lechlar IDK, k dispozici je také volitelný upgrade na trojité sestavy trysek. 

Všechny tažené postřikovače pro péči o půdu jsou dodávány s pneumatickými koly a systémem rychlonabíjení s vyměnitelnými bateriemi.

Specifikace:

Velikost nádrže: 90l standard, (120l, 200l - extra příslušenství)

Výložník: 2m standard, (3m - extra příslušenství)

Čerpadlo: 12V membránové

Ovládání: Ruční regulace tlaku s ventilem pro míchání postřiku a nádrže

Napájení: z tažného vozidla

Poznámka: umíme dodat i postřikovače pro čtyřkolky, postřikovače pro golfové vozíky, nesené postřikovače pro menší traktory, pro velké traktory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení