Kód: 795 | Značka: Team Sprayers

Team Transit Sprayer tažený poskřikovač

61 999 Kč
Na dotaz
Nádrž velikost ?
Velikost výložníku ?
Značkovač ?

Team Transit je tažený postřikovač ideální pro fotbalová a jiná travnatá hřiště. Objem nádrže 90, 120 nebo 200 litrů. Záběr ramen 2 nebo 3 metry. 

Možnosti doručení
Kategorie: Nářadí a stroje
Hmotnost: 70 kg

Team Transit je náš nejmenší tažený postřikovač pro péči o rostliny a půdu. Tento postřikovač, který byl navržen s ohledem na jednoduchost a je ideální pro tažení, je vhodný pro správce pozemků nebo zeleně, kteří hledají malý, účinný a spolehlivý tažený postřikovač.

Dodává se v řadě velikostí nádrží od 90 litrů do 200 litrů a s ručně sklopným ramenem o délce 2 nebo 3 metry. Standardně se dodává také s nastavitelným systémem regulace tlaku.

Transit se ideálně hodí k zahradnímu traktoru pro ošetřování velkých travnatých ploch.

Standardně se dodává s následujícími prvky: Dálkové zapínání/vypínání čerpadla a systém regulace tlaku na podvozku s přehledným, snadno čitelným manometrem a postřikovým nebo míchacím ventilem v nádrži, který zajišťuje udržování složení přípravku v nádrži.

Standardní polyethylenová nádrž o objemu 90 l je navržena s velkým přístupem pro snadné plnění a vypouštěcím ventilem nádrže pro úplné vyprázdnění a propláchnutí. Volitelné velikosti nádrže jsou i 120 l nebo 200 l.

Standardní 2m skládací postřikovací rameno se 4 tryskami je pro přepravu odnímatelné a lze jej vyměnit za širší rameno se 6 tryskami 3m.

Standardně je stroj dodáván s membránovým čerpadlem 8LPM a jednoduchými tělesy trysek se zpětným ventilem proti odkapávání s nízkoodtokovými postřikovacími tryskami Lechlar IDK, k dispozici je také volitelný upgrade na trojité sestavy trysek. 

Všechny tažené postřikovače pro péči o půdu jsou dodávány s pneumatickými koly a systémem rychlonabíjení s vyměnitelnými bateriemi.

Specifikace:

Velikost nádrže: 90l standard, (120l, 200l - extra příslušenství)

Výložník: 2m standard, (3m - extra příslušenství)

Čerpadlo: 12V membránové

Ovládání: Ruční regulace tlaku s ventilem pro míchání postřiku a nádrže

Napájení: z tažného vozidla

Poznámka: umíme dodat i postřikovače pro čtyřkolky, postřikovače pro golfové vozíky, nesené postřikovače pro menší traktory, pro velké traktory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: