ŠENA partner

Chcete být ŠENA partner?

Vítejte tedy na správné stránce. Co vlastně je ŠENA partner a proč jsme ho vlastně stvořili? Ano, odpovědí na tuto otázku je nutno začít, aby bylo jasné, kým se vlastně chcete a můžete stát.

ŠENA partner je dobrovolné a relativně volné obchodní partnerství za účelem propojovat nadšené a pečlivé trávníkáře (amatéry i profesionály) se zákazníky ŠENA shopu, kteří mají potřebu zlepšit svůj trávník. ŠENA partner je tedy osoba (firma), která poskytuje službu zákazníkům ŠENA shopu ve svém regionu.

Proč být ŠENA partner?

Baví Vás péče o trávník a rádi byste si tím vydělávali, ať na plný úvazek nebo jen jako přivýdělek k současné práci? Tak to je to oč tu běží. Asi Vám na začátku nezajistíme tolik práce, aby Vás to hned živilo, ale na druhou stranu lze začít pozvolna, činnosti si osahat, zaběhnout se a po roce třeba uvidíte, zda to můžete rozjet více anebo ne.

ŠENA partner získá výhodné ceny na nákup v ŠENA shopu jak pro vlastní potřebu, tak třeba i pro další prodej (sousedům, kamarádům apod.). 

Jaké dělá partner činnosti?

To je nejjednodušší je provoz půjčovny aerifikátoru. Tam je potřeba pouze zainvestovat do aerifikátoru a můžete začít. Jakmile aerifikátor pořídíte, zahrneme Vás do nabídky v ŠENA shopu a zákazníci si budou moci Vaší půjčovnu vybrat.

Investičně, časově i fyzicky je náročnější poskytovat trávníkářské služby. Aktuálně se jedná hlavně o aerifikace a pískování, ale rozsah služeb budeme postupně rozšiřovat.

Pokud máte vřetenovou sekačku s vyčesávačem, tak je počáteční investice do dalšího vybavení cca 120 tis. Kč.  K přepravě stačí vlek za auto.

Vyšší úroveň vybavení zahrnuje další stroje a nářadí za dalších cca 270 tis. Kč. 

Seznam požadovaného vybavení Vám rádi na vyžádání zašleme. 

Na veškeré činnosti je nový ŠENA partner námi proškolen a získá veškerou podporu a materiály, aby službu mohl poskytovat v požadované kvalitě. 

Jak se tedy stanu ŠENA partnerem?

Úplně ideální je nám zavolat na 608373637 a krátce si spolu promluvíme a dle Vašeho regionu a situace se domluvíme na dalším postupu.

 

Učte se o nejlepších, udělejte změnu ve svém životě a pusťte se do práce, kde jsou vidět výsledky hned.