Vážení zákazníci, Ostravská pobočka bude uzavřena od 15. do 19. července 2024.
Kód: 1121 | Značka: ŠENA

Trávníkářský kalendář v mobilu

299 Kč
Skladem

✅ Jízdní řád na celý rok
Týdenní aktualizace s ohledem na počasí
✅ Varování
podle informací z terénu
✅ Komplexní systém
péče od A do Z
Určeno pro domácí trávníky

 

Když chcete zdravý a hezký trávník a nemáte dostatek praxe a času, tak jediné, co potřebujete vědět je - co dělat a kdy to dělat. Trvalo nám roky než jsme přišli na univerzální plán péče o trávník a produkty, s kterými neměl v Česku a na Slovensku nikdo zkušenosti. 

Víme však, že každá sezóna je trošku jiná. Zima má různé průběhy. teplota půdy se na jaře se vyvíjí každý rok jinak, srážky v průběhu sezóny jsou pokaždé jiné, choroby, škůdci a plísně se také každý rok mění. Proto je dobré ideálně každý týden revidovat plánovanou péči o trávník s ohledem na předpověď počasí. s ohledem na rizika výskytu plísní apod. 

Trávníkářský kalendář v mobilu je od roku 2024 přesně ten nástroj, který Vás dokáže zbavit starostí, zda něco mátě s trávníkem dělat či nemáte, případně co přesně se má dělat. 

 Trávníkářský kalendář v mobilu je kalendář na celý rok, který si na pár kliknutí sesynchronizujete se svým google kalendářem v mobilu či pc. To znamená, že to není další aplikace, ale naopak, je to tak jednoduché, jak jen to jde.  

✅ Jízdní řád na celý rok
✅ Týdenní aktualizace s ohledem na počasí
✅ Varování podle informací z terénu
✅ Komplexní systém péče od A do Z
✅ Určeno pro okrasné a parkové trávníky
✅ Šetrné k přírodě a členům domácnosti
✅ Know - how péče o trávník v ruce.

Šenův trávníkářský kalendář v mobilu s naplánovanými termíny činností, dávkováním, a aktuálními doporučeními pro domácí trávník. 

Kalendář lze navíc povýšit na další úroveň ve spojení s ŠENA chatem, což je uzavřená komunitní skupina na Whatsapp. Díky této uzavřené skupině získáte, další mimořádné informace, proč je v kalendáři to co je, podrobnější informace o změnách, můžete se ptát podobně smýšlejících lidí, používajících stejné produkty. 

Trávníkářský kalendář v mobilu spolu s ŠENA chat dávají dohromady balíček ŠENA BOOSTER, což je Vaše celoroční podpora v péči o Váš trávník řízená profesionály v oboru jako je Tomáš Šena a Andrea Koderová. 

Předplatné služby je na kalendářní rok a končí 31.12.

 

Představení služeb Kalndář, Chat a Booster

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: