Kód: 807 | Značka: ŠENA PROFI

Pravidelná péče o trávník

9 999 Kč
Na dotaz

Celoroční péče o trávník v rozsahu dle Vašeho přání v bio kvalitě. Sekání trávníku, hnojení, vertikutace, aerifikace, pískování, likvidace plevelu a chorob.

Pravidelnou péčí o trávníky se zabýváme od roku 2006, vytvořili jsme si vlastní systém organizace a plánování práce. V roce 2006 byl Tomáš Šena první odborník na anglické trávníky v zemi. Od té doby svým zápalem pro trávníky inspiroval a mnohdy i proškolil již stovky svých následovníků. Jeho příběh stále nekončí, vždy je o jeden až dva kroky před ostatními. Neustále nasává nové poznatky o trávnících z celého světa, které následně předkládá svým zákazníkům.  

Profesionální sekání trávníku zajistí nejlepší možnou úpravu Vašeho trávníku včetně profesionálního ořezání okrajů celé travnaté plochy včetně okolí stromů a dalších zahradních prvků.

Váš místní ŠENA partner Vám pomůže s péčí o trávník prostřednictvím omezení plevele a škůdců, pravidelného přihnojování, vertikutace, aerifikace a pískování a oprav trávníku.

Pro všechny trávníky je k dispozici sečení vřetenovou sekačkou 2x týdně nebo rotační sekačkou 1x týdně.

Dbáme na to, aby naše služba probíhala dle domluveného časového plánu, abychom byli přesní jako švýcarské hodinky. Služby provádíme nadšenými a vytrénovanými trávníkáři, které práce baví.

Díky ročnímu plánu, víte Vy i my, kdy co budeme dělat, jaké přípravky budeme kdy používat. Celá spolupráce je pro obě strany transparentní.  

O každé zahradě a provedených prací si vedeme přesnou evidenci - Zelenou kartu. Dle ní dokážeme vyhodnotit, jak dobře se nám společný plán daří plnit a jak plán vylepšit pro další rok. Nikdy neděláme žádné práce nad rámec plánu, to znamená, že předem domluvené náklady nepřekročíme, aniž byste je předem odsouhlasili. A pokud by se přeci jen toto stalo, bude to na naše náklady. Garantujeme cenu.  

Pro přípravu nabídky pro Vás potřebujeme velikost trávníku a Vaší adresu. Pokud by se ukázalo, že vaší obci požadované služby nejsme zatím schopní zajistit, budeme Váš požadavek evidovat a kontaktujeme Vás ihned, jakmile bude službu pro Vás dostupná. Čím více poptávek z Vašeho okolí, tím dříve službu zajistíme.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: