Kód: G81050 | Značka: EGO

Mobilní tlaková myčka EGO

19 999 Kč 22 790 Kč Sleva 12 %
Objednáno

Přenosná a zcela autonomní, akumulátorová tlaková myčka EGO. Tlaková myčka, která nepotřebuje zásuvku ani kohoutek s vodou a přitom dosahuje mimořádného výkonu.
Řešení pro chaty a chalupy, zemědělce, motorsport nebo mobilní pracovní týmy, nebo pro ty, které nebaví se motat v hadicích a kabelech.
Záruka 5 let. 

Možnosti doručení
Kategorie: Příslušenství a doplňky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 10.4 kg

Tlaková myčka EGO HPW2000E (wapka) je ideální pro čištění v místech, kde není k dispozici elektrická síť, vodovod nebo obojí. Díky sací hadici je schopna nasát vodu z jakéhokoli zdroje a díky dálkovému ovládání na pistoli můžete snadno nastavit intenzitu mytí. Displej na rukojeti pistole vám poskytne informace o stavu baterií a výkonu stroje.

Tato myčka je schopna vyvinout tlak vody srovnatelný s tlakem 1,5 km pod hladinou moře. Je ideální pro důkladné mytí, oplachování nebo čištění v místech s omezeným přístupem k elektrické síti. Je napájena dvěma systémovými Li-Ion bateriemi EGO Power+ 56V, které zajišťují vysoký výkon a dlouhou dobu provozu.

Myčka nepotřebuje ani elektrickou zásuvku, ani vodovodní přípojku. Vodu si sama nasaje z jakéhokoli zdroje, jako je například zahradní sud s dešťovkou nebo obyčejný kanystr. O napájení se postará dvojice baterií a rovnoměrný odběr z baterií neustále hlídá a reguluje patentovaná technologie EGO, nazvaná Peak Power™.

Tlaková myčka je vybavena bezkomutátorovým elektromotorem, který poskytuje potřebný výkon pro pohon kovového čerpadla a umožňuje natlakovat vodní paprsek až na 135 barů a průtok vody až 390 l/h. Tlak vody můžete plynule regulovat dle typu čištěného povrchu.

Myčka je dodávána se sadou různých trysek, které jsou určeny pro čištění různých povrchů. Dokonalý výsledek zajistí čisticí prostředek, který můžete na povrch nanést pomocí důmyslného aplikátoru a poté opláchnout tlakovou vodou.

Po skončení úklidu vše odpojíte jediným pohybem a myčku snadno uskladníte i na malém prostoru. Kompaktní design s teleskopickou transportní rukojetí a dvoukolovým podvozkem vám umožní myčku snadno uchopit a jít. Celé zařízení totiž váží necelých 14 kg bez baterií.

Tlaková myčka EGO HPW2000E je ideální pro majitele rodinných domů, komunální služby, stavebníky, provozovatele motosportu, zemědělce, farmáře a všechny, kdo potřebují efektivně umývat a čistit v terénu.

EGO Power+ tlaková myčka HPW2000E je vybavena řadou trysek pro každý způsob mytí. Všechny trysky jsou opatřeny bajonetovým zámkem, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu. Konstrukce každé z trysek je optimalizována a tvaruje proud vody tak, aby odpovídal konkrétnímu způsobu mytí a zabraňovala atomizaci vody, tzn. rozprašování vody v podobě mikročástic vodní mlhy.

TURBO - Nejvýkonnější tryska v nabídce EGO. Používá se na čištění velmi tvrdých povrchů.
TRYSKA 15° - Ideální pro čištění cihlových, betonových či silničních povrchů.
TRYSKA 25° - Vhodná pro čištění a mytí obložení zdí, kol automobilů, ATV, motocyklů apod.
TRYSKA 40° - Vhodná pro všeobecné mytí např. oken, automobilů apod.

PEAK POWER - TECHNOLOGIE INTELIGENTNÍHO NAPÁJENÍ

Použití dvou a více baterií pro napájení akumulátorové techniky klade na baterie vysoké nároky a zvláště u energeticky náročných strojů jsou baterie pod mimořádnou zátěží. To vyžaduje způsob, jak optimalizovat odběr z jednotlivých baterií tak, aby nedocházelo k nerovnoměrnému nadměrnému zatěžování jen některých baterií na úkor ostatních. O to se stará řídící jednotka, která zcela automaticky zajišťuje vyvážený odběr a dávkování napájecího proudu v závislosti na aktuálním stavu každé z napájecích baterií. Během činnosti řídící jednotka vyhodnocuje aktuální stav každé z baterií a napájení stroje dávkuje tak, aby byly baterie zatěžovány rovnoměrně.
Stejně je tomu i při společném nabíjení více baterií v nabíjecím multiboxu, kde lze společně nabíjet až 6 baterií EGO současně. Řídící jednotka si každou baterii "přečte" a zhodnotí její aktuální stav nabití. Dle toho postupuje v postupném nabíjení baterií od té nejvíce vybité až do doby, kdy je úroveň nabití všech baterií srovnána a potom pokračuje v rovnoměrném nabíjení všech baterií do úplného nabití.
 

Prezentace tlakové myčky EGO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: