Vážení zákazníci, Ostravská pobočka bude uzavřena od 15. do 19. července 2024.
Akce Novinka
Kód: 1302 | Značka: EGO

EGO sada na okraje trávníku

12 180 Kč
Skladem (2 ks)

Sada vysoce kvalitních aku produktů EGO pro precizního trávníkáře:
✳️ strunovka s navíjením struny,
✳️ malé nůžky na detaily
✳️ záruka 5 let (baterie 3 roky). 

Značka EGO nyní vyrábí nejlepší aku zahradní stroje na světě. Na prodej v Česku se zaměřila až v posledních letech, ale její historie sahá až do roku 1993. 

Možnosti doručení
Kategorie: Stroje pro trávník
Záruka: 5 let

Pouze pro naše zákazníky nabízíme speciální zvýhodněný kit dvou akumulátorových strojů EGO pro tvorbu precizních okrajů trávníku.

Strunovka je vybavena jednou baterií s kapacitou 2,5 Ah, která vystačí až na 30 minut sekání. Sada obsahuje také inteligentní nabíječku, která tuto baterii nabije již za 50 minut. Navíc umí díky kouzelnému tlačítku sama navíjet novou strunu do žací hlavice.

Sada obsahuje

✳️ Malé ruční nůžky s baterií 12V lithium-iontová (model: CHT2001E)
✳️ Strunový travní vyžínač EGO se záběrem 35 cm, baterie: 2,5 Ah a inteligentní nabíječka (model: ST1401E-ST)

Naše zkušenost

Ani pro nás jako pro profesionály není úplně oblíbené navíjení struny do žací hlavy.  Model strunovky se záběrem 35 cm má mimořádnou funkci a to je automatické samonavíjení struny. Průlomová technologie EGO Powerload automaticky náhradní strunu navine za vás během několika vteřin.

Nůžky se dvěma typy lišt jsou dobrým nástrojem na zastřihnutí trávníku i větviček keřů. Jsou místa kam se se strunovkou nedostanete nebo je riziko, že by struna poškodila ostatní rostliny či předměty. Během sezóny keře přerůstají do trávníku, větvičky zakrývají postřikovače, takže lišta na zastřižení keřů je hned k dispozici a díky malé velikosti je střih precizní a přesný.  

Kromě pravidelné údržby, která spočívá jen v čištění strojů a mazání nožů nůžek, nemáte ani při intenzivním používání, žádné jiné starosti.  

Silné stránky 

✳️ Strunový vyžínač má velmi nízkou hmotnost pouze 4,6 Kg, včetně baterie 2,5 Ah, aby při celodenní práci nebyli trávníkáři unavení a měli při začišťování okrajů přesnou ruku. 

✳️ Ruční bateriové nůžky EGO s lištou na trávník a s druhou lištou na keře. Vždy připravený pomocník pro začištění trávníku v hůře dostupných místech jako kolem květináčů, podezdívek, dětských atrakcí. Druhá lišta na keře pomáhá zastřihnout větvičky a  tvarovat okrasné keře. 

✳️ Jedna baterie do všech strojů EGO (vyjma nůžek model: CHT2001E), jejíž tvar se již 20 let nezměnil. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: