Vážení zákazníci, Ostravská pobočka bude uzavřena od 15. do 19. července 2024.
Novinka
Kód: 1301 | Značka: EGO

EGO starter kit - sekačka, strunovka a fukar

31 970 Kč
Skladem (2 ks)

Sada vysoce kvalitních aku produktů EGO pro začínajícího trávníkáře:
✳️ sekačka s pojezdem,
✳️ lehká strunovka,
✳️ super silný fukar
✳️ záruka 5 let (baterie 3 roky). 

Značka EGO nyní vyrábí nejlepší aku zahradní stroje na světě. Na prodej v Česku se zaměřila až v posledních letech, ale její historie sahá až do roku 1993. 

Možnosti doručení
Kategorie: EGO
Záruka: 5 let

Pouze pro naše zákazníky nabízíme speciální zvýhodněný kit tří akumulátorových strojů EGO.

Sada je vybavena jednou baterií s kapacitou 5 Ah, která vystačí až na 800 m2 trávníku. Sada obsahuje také rychlonabiječku s chlazením, která tuto baterii nabije již za 40 minut

Sada obsahuje

✳️ Sekačka EGO 47 cm s pojezdem, baterie: 5,0 Ah a rychlonabíječka 550W
✳️ Strunový travní vyžínač EGO se záběrem 33 cm, bez baterie a nabíječky
✳️ Fukar EGO 986 m3/h, bez baterie a nabíječky

Naše zkušenost

Sada obsahuje přesně ty samé modely, které používáme pro profesionální péči o trávníky, takže s nimi máme osobní zkušenost, ostatně tak jako se všemi ostatními produkty v ŠENA shopu. Kromě pravidelné údržby, která spočívá jen v čištění strojů a broušení nože rotační sekačky, nemáme ani při intenzivním používání, žádné jiné starosti

Z pohledu provozu to je nemalá úspora financí, ale i času. Nemusíme kupovat a vozit benzín, nemusíme měnit olej, ani filtry. Sekačka snadno startuje na tlačítko, takže nikdo nemá problém sekačku používat. 

Silné stránky 

✳️ Rychlost pojezdu sekačky je skvělá a vyrovná se rychlosti vřetenových sekaček, což je pro nás důležité především, z pohledu úspory času na zakázkách. Snadné skladování, vysýpání koše, nastavení výšky sečení, ale i výšky řídítek je naprosto spolehlivé a snadné.

✳️ Strunový vyžínač má velmi nízkou hmotnost, proto používáme extra malou baterku pouze 2,5 Ah, aby při celodenní práci nebyli trávníkáři unavení a měli při začišťování okrajů přesnou ruku. Tento model sice nemá samonavíjení struny jako třeba model ST1401E-ST, ale i tak je navinutí nové struny celkem snadné. 

✳️ Fukar EGO používáme, protože má vyšší výkon než většina benzínových fukarů, a občas potřebujme na podzim odfouknout i mokré listí, nebo mokrý písek, takže s tímto modelem to zvládneme. A samozřejmě pocelou sezónu ho používáme na odfouknutí posekané trávy z chodníků, teras apod. I pro odstranění hnojiva, které napadá při hnojení trávníku do dlažby, na terasu, je vysoký výkon fukaru EGO jasná výhoda.  

✳️ Jedna baterie do všech strojů EGO, jejíž tvar se již 20 let nezměnil. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: