Vážení zákazníci, Ostravská pobočka bude uzavřena od 15. do 19. července 2024.
Kód: 732 | Značka: ŠENA

Jak začít podnikat v trávníkářství

9 999 Kč
Momentálně nedostupné

Instruktážní seminář pro každého, kdo by rád podnikal v péči o trávníky. Baví Vás péče o trávník a chtěli byste se tím úspěšně živit? Řekneme Vám, co proto udělat.

Vydělávejte tím, co Vás baví. Co Vás baví, Vám jde snadněji a díky tomu dosáhnete nadprůměrných výsledků.

Kdo bude chtít v následujících deseti letech pracovat rukama pro úspěšné lidi, bude i sám velmi úspěšný a bohatý.

Ať chcete začít pozvolna jako doplněk k hlavnímu zaměstnání, a nebo do toho chcete skočit rovnýma nohama, dokážeme Vás nasměrovat tak, abyste šli přímo k cíli.

Celodenní trávníkářský seminář v rozsahu 6 hodin pro skupinu do 10 lidí.

Tento seminář vede Tomáš Šena - první odborník na anglické trávníky


Témata, kterým se budeme věnovat:

Výběr správného segmentu trávníkářství - výběr specializace, v čem můžete uspět.

Parametry ekonomického modelu - jak vše nastavit, abyste vydělávali - ceníky.

Technické vybavení - co vše je třeba, různé vybavení pro jednotlivé specializace.

Teoretické znalosti - abyste byli partnery i pro náročné zákazníky.

Příprava nabídek - pokud nenabídnu srozumitelně, nemohu očekávat objednávku.

Komunikace se zákazníky - zlatá pravidla komunikace, na co si dát pozor.

Marketing - pokud se o Vás neví, nebudete úspěšní.

Administrativa - fakturace, vyhodnocování ziskovosti, živnostenská oprávnění, organizace práce.

 

Součástí kurzu je celodenní občerstvení a oběd. 

 

Na tomto kurzu pochopíte, že trávník je vlastně hrozně jednoduchá záležitost a vydělávat na kvalitní péči o něj Vás bude bavit.

Za dobu svého působení v oboru přivedl Tomáš Šena k trávníkům několik desítek lidí, které dnes péče o trávník živí, další stovky až tisíce lidí inspiroval k tomu, aby lépe pečovali o trávníky a byla to jejich zábava.

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
PP Avatar autora | 17.1.2022
Doporučuji. Seminář splnil mé očekávání. Důležité informace a zkušenosti pana Šeny pro to jak začít podnikat v trávníkaření, přátelská a milá atmosféra, super hosté. Pro ty, co uvažují začít podnikat v tomto oboru určitě důležitá zkušenost.
5
LK Avatar autora | 13.1.2022
Jako trávníkář samouk si dovolím zhodnotit můj první absolvovaný seminář jako velice přínosný. V některých směrech to otevře člověku oči, až jsem se někdy sám divil, že vlastně celou dobu dělám některé věci špatně či k nim jen špatně přistupuji. Beseda s panem Šenou a jím pozvanými hosty, mě samotnému ukázala zejména JAK ke všemu v rámci trávníkaření přistupovat. Všem, kteří se chtějí v této oblasti realizovat, ať už u sebe doma na zahradě či komerčně vřele doporučuji tento seminář navštívit.
5
KM Avatar autora | 11.1.2022
Na seminář jsem se přihlásil, ač jsem přesně nevěděl, co od něj ve skutečnosti očekávat a zda bude pro mě nakonec přínosný. Už i vzhledem k ceně tohoto kurzu (zpětně této investice vůbec nelituji). Informace o náplni jsem měl pouze tady z prezentace na webu, ale samotný program mě pak velmi potěšil a zaujal. Zejména svou srozumitelnou formou, věcností, příjemným prostředím a lidmi, kteří se účastnili. Zejména Tomáš Šena jako mentor svou odborností, pozvaní hosté svými příspěvky a dosavadními praktickými zkušenostmi či ostatní posluchači svým zájmem. Vzhledem k omezenému množství osob měl každý dostatek prostoru na dotazy a diskuzi. Pro mě se nakonec jednalo o zlomový okamžik v mém dalším profesním působení. Informace, které jsem chtěl získat, jsem tímto setkáním nabyl. Těším se na další podobné události, kterých budu opět rád účasten.
5
PD Avatar autora | 10.1.2022
Tento kurz je naprosté TOP. Pokud jste někdy jen na chvilku přemýšleli, že by vás bavilo se trávníkařením alespoň částečně živit = DOPORUČUJI Pokud by vás něco takového ani nenapadlo, ale chcete se dozvědět něco o podnikání v tomto oboru od Pana Mistra a celé jeho filozofie = DOPORUČUJI Cena je poměrně vysoká (pochopitelně), úroveň kurzu a jedinečná životní možnost toto absolvovat přímo s Tomášem je ale mnohem, mnohem víc. ROZHODNĚ NELITUJI a Tomášovi znovu DĚKUJI :-)
5
PK Avatar autora | 10.1.2022
Seminář je není zaměřen na to, jak se starat o trávník. Je určen hlavně pro ty, kteří si hrají s myšlenkou, že péče o trávník je bude živit. To co jsem očekával od semináře, tak se ve skutečnosti stalo. Probraly se okruhy, které jsem již znal, ale také i nové věci, nad kterými jsem v jistém úhlu pohledu neuvažoval resp. mě nenapadli realizovat. Pomohlo mi odpovědět na mé otazníky, které jsem měl před seminářem. Seminář je veden srozumitelně. Pokud někdo uvažuje se živit v tomto oboru, tak pro něho je tento kurz určitě užitečný. Sám si na konci semináře popř. doma v klidu může vyhodnotit, zda opravdu má smysl se touto cestou vydat či nikoli. Někomu se může zdát, že cena 9.999,-Kč je příliš vysoká. Také jsem to tak vnímal. Bral jsem to jako investici do své osoby. V případě, že bych po semináři vyhodnotil, že se tímto směrem nebudu ucházet, tak mě to pomohlo od dalších zbytečných výdajů, které bych v budoucnu realizoval (nákup drahé techniky, skladovou zásobu atd.).
5
Z Avatar autora | 10.1.2022
Doporučuji, přátelská atmosféra, nepřeberné množství informací o trávníkaření i mimo něj, zkušenosti z praxe od pozvaných hostů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: