Kód: 732 | Značka: ŠENA

Jak začít podnikat v trávníkářství

9 999 Kč
Na dotaz

Instruktážní seminář pro každého, kdo by rád podnikal v péči o trávníky. Baví Vás péče o trávník a chtěli byste se tím úspěšně živit? Řekneme Vám, co proto udělat.

Termín: podzim 2022 v Praze

Vydělávejte tím, co Vás baví. Co Vás baví, Vám jde snadněji a díky tomu dosáhnete nadprůměrných výsledků.

Kdo bude chtít v následujících deseti letech pracovat rukama pro úspěšné lidi, bude i sám velmi úspěšný a bohatý.

Ať chcete začít pozvolna jako doplněk k hlavnímu zaměstnání, a nebo do toho chcete skočit rovnýma nohama, dokážeme Vás nasměrovat tak, abyste šli přímo k cíli.

Celodenní trávníkářský seminář v rozsahu 6 hodin pro skupinu do 10 lidí.

Tento seminář vede Tomáš Šena - první odborník na anglické trávníky


Témata, kterým se budeme věnovat:

Výběr správného segmentu trávníkářství - výběr specializace, v čem můžete uspět.

Parametry ekonomického modelu - jak vše nastavit, abyste vydělávali - ceníky.

Technické vybavení - co vše je třeba, různé vybavení pro jednotlivé specializace.

Teoretické znalosti - abyste byli partnery i pro náročné zákazníky.

Příprava nabídek - pokud nenabídnu srozumitelně, nemohu očekávat objednávku.

Komunikace se zákazníky - zlatá pravidla komunikace, na co si dát pozor.

Marketing - pokud se o Vás neví, nebudete úspěšní.

Administrativa - fakturace, vyhodnocování ziskovosti, živnostenská oprávnění, organizace práce.

 

Termín: podzim 2022 v Praze

Součástí kurzu je celodenní občerstvení a oběd. 

 

Na tomto kurzu pochopíte, že trávník je vlastně hrozně jednoduchá záležitost a vydělávat na kvalitní péči o něj Vás bude bavit.

Za dobu svého působení v oboru přivedl Tomáš Šena k trávníkům několik desítek lidí, které dnes péče o trávník živí, další stovky až tisíce lidí inspiroval k tomu, aby lépe pečovali o trávníky a byla to jejich zábava.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
PP Avatar autora | 17.1.2022
Doporučuji. Seminář splnil mé očekávání. Důležité informace a zkušenosti pana Šeny pro to jak začít podnikat v trávníkaření, přátelská a milá atmosféra, super hosté. Pro ty, co uvažují začít podnikat v tomto oboru určitě důležitá zkušenost.
5
LK Avatar autora | 13.1.2022
Jako trávníkář samouk si dovolím zhodnotit můj první absolvovaný seminář jako velice přínosný. V některých směrech to otevře člověku oči, až jsem se někdy sám divil, že vlastně celou dobu dělám některé věci špatně či k nim jen špatně přistupuji. Beseda s panem Šenou a jím pozvanými hosty, mě samotnému ukázala zejména JAK ke všemu v rámci trávníkaření přistupovat. Všem, kteří se chtějí v této oblasti realizovat, ať už u sebe doma na zahradě či komerčně vřele doporučuji tento seminář navštívit.
5
KM Avatar autora | 11.1.2022
Na seminář jsem se přihlásil, ač jsem přesně nevěděl, co od něj ve skutečnosti očekávat a zda bude pro mě nakonec přínosný. Už i vzhledem k ceně tohoto kurzu (zpětně této investice vůbec nelituji). Informace o náplni jsem měl pouze tady z prezentace na webu, ale samotný program mě pak velmi potěšil a zaujal. Zejména svou srozumitelnou formou, věcností, příjemným prostředím a lidmi, kteří se účastnili. Zejména Tomáš Šena jako mentor svou odborností, pozvaní hosté svými příspěvky a dosavadními praktickými zkušenostmi či ostatní posluchači svým zájmem. Vzhledem k omezenému množství osob měl každý dostatek prostoru na dotazy a diskuzi. Pro mě se nakonec jednalo o zlomový okamžik v mém dalším profesním působení. Informace, které jsem chtěl získat, jsem tímto setkáním nabyl. Těším se na další podobné události, kterých budu opět rád účasten.
5
PD Avatar autora | 10.1.2022
Tento kurz je naprosté TOP. Pokud jste někdy jen na chvilku přemýšleli, že by vás bavilo se trávníkařením alespoň částečně živit = DOPORUČUJI Pokud by vás něco takového ani nenapadlo, ale chcete se dozvědět něco o podnikání v tomto oboru od Pana Mistra a celé jeho filozofie = DOPORUČUJI Cena je poměrně vysoká (pochopitelně), úroveň kurzu a jedinečná životní možnost toto absolvovat přímo s Tomášem je ale mnohem, mnohem víc. ROZHODNĚ NELITUJI a Tomášovi znovu DĚKUJI :-)
5
PK Avatar autora | 10.1.2022
Seminář je není zaměřen na to, jak se starat o trávník. Je určen hlavně pro ty, kteří si hrají s myšlenkou, že péče o trávník je bude živit. To co jsem očekával od semináře, tak se ve skutečnosti stalo. Probraly se okruhy, které jsem již znal, ale také i nové věci, nad kterými jsem v jistém úhlu pohledu neuvažoval resp. mě nenapadli realizovat. Pomohlo mi odpovědět na mé otazníky, které jsem měl před seminářem. Seminář je veden srozumitelně. Pokud někdo uvažuje se živit v tomto oboru, tak pro něho je tento kurz určitě užitečný. Sám si na konci semináře popř. doma v klidu může vyhodnotit, zda opravdu má smysl se touto cestou vydat či nikoli. Někomu se může zdát, že cena 9.999,-Kč je příliš vysoká. Také jsem to tak vnímal. Bral jsem to jako investici do své osoby. V případě, že bych po semináři vyhodnotil, že se tímto směrem nebudu ucházet, tak mě to pomohlo od dalších zbytečných výdajů, které bych v budoucnu realizoval (nákup drahé techniky, skladovou zásobu atd.).
5
Z Avatar autora | 10.1.2022
Doporučuji, přátelská atmosféra, nepřeberné množství informací o trávníkaření i mimo něj, zkušenosti z praxe od pozvaných hostů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení