Kód: 1127 | Značka: ŠENA

ŠENA BOOSTER

599 Kč
Skladem

STOP anonymním neověřeným radám na internetu. Balíček dvou unikátních služeb, které dají péči o trávník pořádnou sílu a systém. Spojte se s těmi pravými lidmi. 

 ✅ Trávníkářský kalendář v mobilu

 ✅ ŠENA chat Whatsapp

Unikátní balíček dvou služeb, které Vaší péči o trávník dají smysl a řád. Formou přímé komunikace z našimi odborníky. 

Whatsapp-Communities-Logo-Vector-01Našich zákazníků si vážíme, proto jsme vytvořili ŠENA chat, kde každý dostane potřebné informace přímo od našich expertů na trávníky, kteří mají bohaté zkušenosti s péčí o domácí trávníky více než 10 let, a z více než 1000 navštívených zahrad. 

ŠENA Chat je uzavřená moderovaná skupina s pochopením a podporou. Skupina je Whatsapp. Po objednání a úhradě Vám přijde zvací dopis do skupiny. Moderaci skupiny spustíme od 1. března. Kdo se přidá do té doby, ten bude mít kompletní historii, v které lze i vyhledávat.

Trávníkářský kalendář v mobilu slouží jako "jízdní řád" pro poctivého trávníkáře. Kalendář, která si velmi snadno přidáte do svého kalendáře v mobilu událostmi nastavenými na soboty provede celou trávníkářskou sezónou krok za krokem. Každá událost obsahuje, co se má dělat a v detailu události najdete detailnější popis, co a proč udělat a použít. Detaily nebo dotazy k údálostem lze diskutovat v ŠENA chatu. 

Kalendář je každý týden revidován s ohledem nejen na aktuální předpověď počasí, ale i s ohledem na aktuální informace z terénu. Díky tomu, že pečujeme o desítky trávníků, jsme v kontaktu se několika stovkami zákazníků, dokážeme vyhodnotit, zda se zvýšilo např. riziko výskytu plísní, případně jakých a dokážeme toto hned přenést do kalendáře a upozornit na to ostatní a doporučit vhodnou akci. 

 

Chat a Kalendář jsou jedinečné služby, které mají za cíl jen to, aby Vám trávník  dělal radost a nestál Vás zbytečně čas a peníze. Předplatné služby je na kalendářní rok a končí 31.12.

 

 

Představení produktu Booster, Chat a Kalendář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: